o2 xda yildiz vs Sony Ericsson W850i bir diger tamamlar

Sihirli kendi kapsama kapasitesi açisindan güç ve bu iki yakisikli gücünü göstermek açilis bölümlerde izlerken. O2 XDA Stellar içerisinde problemini alir ve 2G gibi 3G sebeke yardimi ile bir çözüm için azaltir. Bu anlamda Onun yardimcilari da 850,1900, bölgeye bagli ve 2100 frekanslari ile çoklu frekans (GSM 850, GSM 900, GSM 1800, GSM 1900) ve HSDPA aglari ile GSM sebekeleri vardir. Sony Ericsson W850i de 2G ag (900 1800 ve 1900 frekanslari ile agirlikli olarak GSM sebekeleri olusan) ve UMTS 2100 3G ag yardimi ile toplam kapsama saglamak için gücü ile yetenekli bir telefon. Tüm dünyada bunlari kullanarak sorusuna gelince bu telefonlar hem de bu nedenle etkili mobil cihazlar olarak hizmet vermektedir.

Bu mobil cihazlar her ikisi de iyi veri depolama araçlari ve bu nedenle övgüye bellek kapasitesine sahip. Bu nedenle O2 XDA Stellar 400 MHz oraninda gerçeklestiren bir Qualcomm MSM7200 islemci yardimiyla bu konuda oldukça iyi bir performans sergiliyor. 256 MB ROM ve 128 MB RAM toplam vardir. Bellek artirmak için seçenek de bir microSD (TransFlash) hafiza karti almak için seçim seklinde bulunmaktadir. Sony Ericsson W850i de kadar bilgi depolama gücü söz konusu oldugunda iyi bir mobil cihazdir. Bu nedenle bu cihaz paylasimli bellek 16 MB toplam vardir ve bir kart yuvasi ile birlikte geliyor. Bu kart yuvasi Memory Stick Duo Pro yardimi ile hafiza artirma seçenegi sunar.

O2 XDA Stellar ve Sony Ericsson W850i Her iki muhtesem multimedya özelliklere sahip. Eski hakkinda 2048 x 1536 piksel ve baska bir VGA kamera bir çözünürlüge sahip fotograflar çekebilirsiniz 3.2 MP kamera bulunuyor. Bu nedenle görüntülü arama özelligi ortaya çikmaktadir ve kalitesi de otofokus özelligi varligi ile gelistirilmistir. Ikinci kullanici 1600 x 1200 piksel iyi bir çözünürlük tasiyan bir resim çekmek için kullanici almak için izin veren bir 2 MP kamera bulunuyor. Sony Ericsson W850i de ikinci bir kamera bulunuyor ve bu nedenle görüntülü arama özelligini destekler.

Müzik ve video bölümünde bu iki yakisikli mükemmellik, bu masali yüzünü gösterdiginde her ikisi de iyi müzik ve video telefonlar bunlari yapmak birçok özellik göstermektedir. O2 XDA Stellar, 10. sürümünde bir medya oynatici ve ayni zamanda bir video albümü vardir. Orada bir ses albümü de ve bu mobil cihaz hem de handsfree cihazdir. Bu özellik, bu multimedya yönlerini daha etkili hale getirir. Sony Ericsson W850i Walkman 2.0 müzik çalar ile özel bir müzik patron ve RDS özelligi ile FM radyo. Bu nedenle kullanici o müzik çalar yardimi ile elde ve ayni zamanda FM radyo mevcut kanallar oynanan sarkilarin melodileri keyfini sarkilari dinleyebilirsiniz.

Iki cihaz görünüyor yardim isteyin ve bir kullanici saskinlik ve merak içinde onlara bakiyorum yapma oldukça yetenegine sahiptir. Yakisikli hem bu nedenle ekranlar ve onlarin harika kararlari açisindan stil ikonlari bulunmaktadir. O2 XDA Stellar ekran 2.8 inç büyüklügünde ve 240 x 320 piksel çözünürlüge sahip ekran bir TFT türüdür. Bu ekran destekleme yetenegine sahip oldugunu renklerin toplam sayisi 65K renk ile ilgilidir. Sony Ericsson W850i de de görünüm açisindan ücretleri ve dolayisiyla 2.0 inç bir TFT ekrana sahip ve 256K renk toplam destekleyebilir. Bu TFT ekranin çözünürlügü de iyidir ve 240 x 320 piksel. O2 XDA Stellar VS Sony Ericsson W850i olarak bilinen epik nedenle harika.