rahat multimedya özellikleri keyfini çikarin.

Samsung çesitli tasarimcisi telefon ile mobil kullanicilarin beklentileri kadar yasamis en övgüye markalarindan biridir. Düzenli olarak çesitli gelismis özellikleri ile yüklenir en yüksek teknolojili ile geliyor. En son Samsung Armani ve Samsung G800 hem de resmi ve kisisel isleri kolaylastirmak için yüksek çözünürlüklü kameralar ve gelismis baglanti seçenekleri ile bezenmistir.

Samsung Armani Samsung ve Armani isbirligi çabalari sik bir üründür. Bu abartili yakisikli sadece bir kredi karti gibi çok sik ve incedir. Bu Bir kullanicilarin rahat fonksiyonel menülere erismek için kolaylastiracak kullanici dostu dügmeleri bulabilirsiniz parlak 2.6 inç TFT dokunmatik ekran, 3 mega piksel kamera, gelismis baglanti seçenekleri ve müzik çalar vb ile birlikte geliyor. Bu yakisikli gömülü kamera ile kristal netliginde görüntüler yakalayabilir ve ayni zamanda çok yüksek çözünürlükte video klipler kaydedebilirsiniz. Bu aygiti donanimli müzik çalar AAC, AAC + ve MP3 gibi müzik dosyasi formatlarini destekleyen potansiyeline sahiptir. Bu yakisikli ile dahili gelen baglanti seçenekleri Bluetooth, EDGE, GPRS vb rahat kolaylikla 60 MB bellek büyük multimedya içerigi saklayabilirsiniz vardir. Bir sadece parlak bir titresimli geri bildirim verir görüntülenen ekran simgeleri, deginmek vardir. Bu nedenle menüler erisebilir ve birkaç dakika içinde bunlari isletmek. Ekranda görüntülenen görüntüler 320 x 240 piksel yüksek çözünürlüklü ile birlikte 256K renk tarafindan desteklenmektedir. Bu cep telefonu moda ve yüksek son teknoloji mükemmel bir kombinasyonu. Kullanicilar ayni zamanda herhangi sorunsuz PDF dosyalari, Word, PowerPoint ve Excel erisebilirsiniz. Ayrica, kolayca bir microSD kart ile depolama kapasitesi genisletebilirsiniz.

Samsung G600 kayar kapakli tasarlanmis yakisikli ve iyi bir çok yarar cep telefonu olarak da bilinir. Bu herhangi sorunsuz zarif 2G ag üzerinde çalisir. Bu yakisikli sadece 104 gram agirliginda ve 101 x 47.8 x 14.9 mm boyutlara sahip. TFT ekranin çözünürlügü 240 x 320 piksel ve 16 milyon renk ile resimleri görüntülemek için bir potansiyele sahiptir. Onun 5,0 mega piksel kamera otomatik olarak parlak netlik ile hedef nesneleri ve video klipler odaklanabilirsiniz bu cep telefonu donatilmis. WAP tarayici seçenegi ile sörf ve tercih ettiginiz web sitelerinden en sevdiginiz zil sesleri, video klipler ve görüntüleri indirmek. Bir de Word gibi formatlarini destekleyen kapasitesine sahip gömülü Document Viewer seçenegi ile tüm resmi isleri kolaylastirabilir, herhangi sorunsuz Excel ve PowerPoint. Ayrica, FM radyo, müzik çalar ve kusursuz pil çok rahat tüm eglence ve konfor düzeyini artirmak için yardimci olacaktir.

Samsung Armani ve Samsung G800 cep telefonlari stil ve yüksek son islevleri mükemmel sembolleridir. Bu telefonlar ile kolayca çok rahat tarziniza ve erisim özelligi zengin uygulamalar kapali gösteris yapmak olabilir.