samsung jet firsatlar hakkinda daha fazla

Bugün çoklu görev çagidir. Insanlar her zaman birçok sey sigabilecek seyler ariyoruz. Ayni sekilde, cep telefonu üreticileri de, kullanicilarin tüm taleplerini tatmin edebilir cihazlarda çalisiyoruz. Böylece, arama ve masaj ile birlikte yüksek hizda internet baglantisi, e-posta, kamera, müzik, sunan cep telefonu var.

Bu tür telefonlarin bir bolluk var olmasina ragmen, böyle bir telefon üretmek için çok zordur. Aslinda, mobil pazarda son derece rekabetçi. Hemen hemen her gün yeni bir teknoloji kelime ‘son’ bir çok geçici bir kavram haline geliyor. Ancak, üreticilerin zaman test standi olacak ve hatta zaman önemli süre sonra ilgili olacagina bir telefon sunmak için çok çalisiyoruz.

Ancak, Samsung Jet bu hedefe ulasmak için potansiyelleri gibi görünüyor. Bu telefon inanilmaz bir süper ince bir görünüm ile çok sik bir görünüme sahiptir. Bu kalinligi en az 12 mm’dir. Yine de, özellestirilebilir bir 3.1 inç dokunmatik ekran içeriyor. Ekran ultra yüksek çözünürlük ve bakmak son derece keyifli hale getirmek için 16 milyon renk destekliyor. Ayrica, ekran dogrudan günes isigi kesinlikle görünür kalir.

Sabirsizlik övüyor onun USP ile parça tutulmasi, cihaz 800 MHz islemci için çok hizli sayesinde çalisiyor. Bu, en son i-Phone 200 MHz daha hizli. Bunu yani sira, kullanicilara daha heyecan verici bir deneyim sunuyor TouchWix 2.0 arayüzü var.

Telefon 16 GB’a kadar genisletilebilir 2GB dahili bellegi bulunuyor. Ayrica, daha iyi baglanti için HSDPA 3G teknolojisi vardir. Telefonun diger özellikleri Microsoft Exchange PC Senkronizasyon ve nefes kesici özellikleri bir sürü içerir.

Bildigim kadariyla telefonun kamera söz konusu oldugunda, bu 5 mega piksel ön kamera karsi karsiya oldugunu. Bir çift güç FED flas, anti shake filtresi, 4x dijital zoom, yüz tanima, göz kirpma algilama, ve kullanici sekillendirici fotograf çekmek saglayan AMOLED teknolojisi vardir. Ayrica, bir DVD kalitesinde oynatma saglar D1 bit hizi video kaydedici vardir. Telefonlari FM radyo bir MP3 çalar ve entegre içerir.

Çok yararli ve sik 3D harita içeren bir GPS navigasyon sistemi bulunmaktadir. Aslinda, telefon çoklu görev için yeni bir boyut verdi. Sen, göz arayip ayni anda melodileri oynayabilirsiniz. Hizli ve güçlü bir islemci beklemek asla izin vermeyecegim. HSDPA ve WiFi teknolojisi daha hizli indirme size yardimci. Güçlü batarya konusma süresi 8.4 saat ve bekleme süresi 420 saat saglar. Telefon polifonik, WAV ve zil sesleri MP3 formatlarini destekler. Bu dört bant çalisir bu yana, küresel olarak kabul ve her simdi ve sonra uzak turlari yapmak zorunda olanlar için iyi bir haber oldugunu.

Dahasi, Vodafone bu telefon kapmak için parlak bir firsat sunuyor. Onlarla sözlesme sayesinde, size sadece £ 20 ayda ödeyerek Samsung Jet satin alabilirsiniz.