Sony Ericsson W995 tr sony W995 içinde o2 baslatildi

Çesitli cazip özellikleri ile birlikte gelen çok sayida Sony Ericsson cep telefonlari vardir. En iyi modellerinden biri gibi entegre kamera, müzik çalar, Java oyunlari önceden yüklenmis, Internet, Wi-Fi baglantisi ve daha bir çok gibi çesitli nihai özelliklere sahip Sony Ericsson W995 oldugunu. Ayrica, bu telefon çok kullanici dostudur. Sony Ericsson, müzik çalar, böylece, en son cep telefonu için popüler Hepimizin bildigi gibi, bu, Sony Ericsson W995 stereo hoparlör ile Walkman müzik çalar ile gömülü geliyor. Bu ses güzel kaliteli hissi verecektir.

W995 modeli akilli kaydirma mekanizmasi yakisikli oldugunu. Bu Walkman müzik telefonu 16 x dijital zoom, otomatik odaklama, yüz tanima, Geo-tagging ve flasli 8.1 mega piksel dijital kamera entegre etti. Onun yüz tanima özellikleri herhangi bir konuda yüzleri tespit edebilir. Dahili GPS özelligi, Geo-tagging resim ve bireysel kullanici da kendi bloglarinda resim yükleyebilirsiniz yardimci olur. Bu telefonun ekran boyutu herhangi bir resim, video, Bunlarin disinda duvar kagitlari vb, bu son Sony Ericsson W995 bu QVGA formatlarini destekler gibi kristal netliginde video izleme keyfini çikarmanizi saglar görüntüleme için oldukça büyük ekran olan, 2.6 inç.

Bu gadget WAP 2.0 ve kullanici yüksek hizli Internet erisimi saglayan HTML tarayici destekler. W995 daha, MP3 ve AAC gibi çesitli biçimlerde çalis Walkman müzik çalar, ile gelistirilmistir. Onun müzik çalar kullanicilarinin kristal netliginde ses zevkini yasatir açik bir bas ve net stereo içerir. Ayrica, onun Shake Control keyfini,, bana Sense Simdi Oyna, kimlik ve çok daha fazla özellik izleyin. Ayrica dahili en sevdiginiz sarkilari çalmak için RDS teknolojisi ile FM Radyo geçebilirsiniz.

Dört bant sebeke kullanici GSM 950, GSM 900, GSM 1800 ve GSM 1900 gibi aglar arasinda geçis yapmanizi saglar. Sony Ericsson W995 kullanicilarin internette sörf ve akilli cep telefonu üzerinde YouTube gibi popüler siteler keyfini çikarmanizi saglar Internet erisimi ile birlikte geliyor. EDGE baglantisi destekledigi için bir, çok yüksek hizda veri aktarimi yapabilirsiniz. Wi-Fi baglantisi kullanicilara yerel LAN Internet baglanmasini saglar. Bluetooth kablosuz teknolojisi yardimiyla da USB yardimiyla diger cihazlara veri aktarabilirsiniz handset.One içinde tel takarak olmadan, kolaylikla, diger uyumlu cihazlara veri paylasabilirsiniz. Onun 3G HSDPA teknolojisi özelligi görüntülü arama yardimci olur. Sony Ericsson W995 herhangi bir zorluk olmadan, GPS navigasyon özelligi yardimiyla tam yerini ulasmasini saglar. Bu 3D oyun ve hareket oyun özelligi yerlesik oldugu gibi oyuncular için, onlar, canli bir sekilde oyun hissedebilirsiniz. Bu sasirtici telefon satin alma düsünüyorsaniz. Daha sonra, sadece basit bir dakika içinde en ayrintilari elde edebilirsiniz web sitelerinin herhangi bir oturum ve karli teklifi ile gadget yakalayabilir.