ünlü siyah hakkinda görüsler

Topluma bir katki yapti ve onlari kabul etmek genellikle çok önemli ve herkes için yürütülen ettik ne ettik sayida kadin ve erkek vardir. Asagidaki inanilmaz popüler siyah bilim adamlarinin Tüm dünya hakkinda bir ayrim olusturduk.

Cihaz Schneider Kreuznach optik, LED flas, odak (manuel ve otomatik) ve zoom ile sekiz MP kamera destekler. Cihaz ayni zamanda yavas-mo kayit saglar. Böylece, her ve konunun her yavas ikinci yakalamak için yardimci olur. Gadget ayni zamanda Geo-tagging karakteristik sahiptir. Geo-tagging ile bir görüntü 1 ile bile çok daha iyi anlar yenileyebilirsiniz da resim tiklandiginda tam olarak kesin zaman ve yer anlamak için gelebilir. Kamera islevleri de kamera görüntüleri bulaniklik olabilir küçük anlari, görmezden konunun resmi tiklama saglamak için, bu görüntü sabitleyici özelligi imbibes. Cihaz, ayni zamanda, ön boyutu bulunan bir tek daha kamera.

Kullanici, ön bakan kamera ile, kendi resmi tiklayabilirsiniz ve ayni zamanda 3G görüntülü görüsme yapabilirsiniz. TV çikisi karakteristik kullanici TV’ye yaptigi telefon baglanabilir ve büyük ekran görüntüleri ve videolari görebileceginiz ile de mevcut. Cihazin basarili kamera özellikleri ile birlikte geliyor, çünkü LG GC900 Viewty Smart Siyah 1 kamera özelligi ile kullanisli-cam ya da bir kamera kullanimi kaçirmayan.

1. George Washington Carver 1864 yilinda dogmus ve bir tarim kimyager, botanikçi ve mucit oldu. 105 yemek tarifleri oldu O yoksul çiftçilerin kendi bültenlerinin en çok sevdim 1 aslinda, yasam kaliteli artirmak için seçim bitkileri büyümeye mümkün istedim kirma Örnegin tatli patates ve fistik seçenegi ürünlerin kullanimina iliskin yaptigi çalismada zemin oldu Bu fistik istihdam. Ayrica sadece gerçegi boya, kozmetik, benzin ve boyalar gibi fistik gelen yapabilirdiniz 100 mal.

2. Marie Daly 1921 yilinda o kitap ile hayran oldu dogdu ve babasinin esinlenilmistir bilim tesekkür ederiz. O kimya alaninda doktora alan ilk Afrika kökenli Amerikali kadin oldu. Onun daha önceki çalismalari kalp kolesterol etkileri çalisma ve damarlarin seker etkileri dahil. Daha sonra proteinler hücre içinde üretilir nasil çalisma üzerine gitti.

3. Percy Julian 1899 yilinda dogan ve bitkilerden tibbi ilaç alma sentezinde öncü ile birlikte bir analiz kimyager oldu. Ayrica bitkilerden insan hormonlarin kimyasal sentez içinde öncü oldu. Çalismalari dogum kontrol haplari üretimi için temellerini atmak üzerine gitti. Çalismalari ve analiz büyük ilaç firmalari için çok daha maliyetli bu ilaçlar ve steroidler üretti.

4. Garret Morgan 1877 yilinda dogmus ve böyle bir solunum koruyucu baslik, trafik isareti ve bir saç düzlestirme ürün bir tür olarak çok sayida sorunlari icat edilmistir. O tünelde sikisip olmustu isçileri kurtarmak için kendi icat kaput uygulanan hangi kahramanca bir kurtarma için en ünlüdür. O trafik sinyalleri için ABD hükümetinden bir kaynak dahil onun iyi çalismalari için birçok ödül aldi.

5. Norbert Rillieux 1806 yilinda dogdu ve en etkili evaporatör bir dizi olmak üzere yaptigi olaganüstü buluslar biri için oldugunu belirtti. Bu büyük makine etkin su bir enerji etkin bir sekilde buharlasan edilecek. Bu geçmis içinde, yavas yüksek fiyatli ve verimsiz oldugu gibi seker rafine oldu yol içinde bir kritik gelisme oldu. 13 fazla seker fabrikalari kendi ürün faydalanmak ve daha büyük kar saglayan çok çok daha fazla seker üretmeye devam etti.

6. Mae Jemison 1956 yilinda dogmus ve bir harika doktor ve astronot oldu, o 1992 yilinda uzaya yolculuk için ilk Afrika kökenli Amerikali kadin oldu. O tip diplomasi ile birlikte kimya mühendisligi bölümünden mezun olan ve bilim ve teknoloji gerçekten etkin kalir. O sadece çekilmeden önce bir kez bir pratisyen hekim olarak, o kolej ve tip okullarinda ders devam ediyor.