Yeni Vf340 Vodafone kontrol

Simmpleness ve Islevsellik, bu Vf340 Vodafone ile sarili oldugu temel unsurlaridir. Tasarimi oldukça klasik ama normalde üst düzey pahali cep telefonlari gözlemlemek olacagini birinci sinif özellikleri ile agir bir anlamda basit. Fiyati bugün pazarda önemli konu oldugunda, Kullandigin Kadar Öde üzerinde acquirable Vf340 Vodafone emin bir top çözünürlüktür.

Bu 65 bin kadar bir 1.5 “ekran render renklendirici sahip ve 120 x 160 resim elemanlari bir çözünürlüge sahip. Anahtar düzeni daha fazla islevsellik saglayan istihdam son derece basit ve kolaydir.

Fotograf çekme sürekli tatli bir seçenektir ve Vodafone Vf340 bu faset eksikligi degil, bu 640 x 480 resim elemani çözünürlükte bir VGA kamera kullanir. Maliyet araligi bu cep telefonu tutan hesaplasma, VGA bu tercih anlari üzerinde yasamak için bir fantezi toplanir kesinlikle.

Vodafone Vf340 MP3 çalar üzerinde budgetability ayni zamanda eglence sunuyor sadece. Bu sekilde size FM radyo alicilari yardimiyla en yeni küresel bilgi ile döngü içinde olmak bile seyahat ederken tercih edilen hit için isitme zevk ve olabilir.

Elektronik mesajlasma dogrudan ve SMS, MMS ve elektronik posta ile bu cep telefonu yapmak için bir zevktir. Bu yakisikli web tarayicisi yenilik üzerinden devam eden durum ile güncelleme bile istediginiz zaman tanidiklari ile kontrol ve olabilir, Vodafone Mobil Internet durmadan bu nedenle internet ile bagli olur. GPRS ile elde ve diger araçlar ile baglanti oldugunu çevrimiçi kadar baglanti Bluetooth geçer.

Bu tasinabilir cihazlara ayrica kisilik karsilamak için müzik zil sesleri kullanmak için seçim ile tabii ki uyari türleri zil ve titresimli uzanir. Tüm ses formati kullanilabilir kollari için bize herhangi bir müzik dosyasi veri formatlari kullanmak için Vodafone Vf340 bu kolay hale getirir.

Yaklasik 69 gram hafifçe Tarti ve ölçüm sadece yaklasik 109 x 45.5 x 12 milimetre, bu cihaz çalar saat gibi klasik mobil ihtiyaçlari ile birlikte geliyor, kronometre ya da zamanlayici, hesap makinesi, takvim ve hazirlanmis ve tüm olaylar sistematik tutmak ve kisisel düzenleyici randevu-do.

Eger özel yapmak için yetenegi var gibi yaklasik 270 saat ve yaklasik 3 saat konusma süresi bir bos zaman ile, bu cep telefonu cazip maliyetle standart islevselligi ayni zamanda firsat ihtiyaçlarini uygun mobil zerafet ve gayet siradan kadar sunuyor sadece kazançli koruyucu geri büyük bir dizi ile telefonlari tasarim kapsar.