çift ??iphone ekran yapar dokunarak ne biliyor musunuz

Öncelikle bir Apple iPhone satin aldiginizda bunu yerlesik tüm uygulamalari ve özellikleri kullanmak için nasil çalisma ilk birkaç gün geçirmek olasidir. Henüz rastlamak olmayabilir bir sey çok yararli bulabildigim birkaç gizli hile olmasidir. Onlarin telefon hakkinda her seyi ögrenmek için zaman almamis çünkü bir sürü insan ilk basta bu almak yok.

Bu da beklenen sadece. IPhone gibi birçok görünür özellikleri olarak bir telefon spor bu yetinmek kolay ve de gizli özellikleri için ava gitmez. Ne zaman Ancak, iPhone kullanimini maksimize etmek istiyorsaniz o zaman çok bu ögrenmek için biraz daha zaman yatirim yapmaya deger kesinlikle.

IPhone kullanirken çogu kez sadece tek kullanmak için bir öge dokunun fark olacaktir. Bazi yerlerde ise, bir çift musluk tek dokunusla yapar baska bir sey yapmak için telefon neden olur. Eger iPhone videolari izlerken zaman çift musluk için bir kullanim bulacaksiniz ilk yerdir.

Eger iPhone bir film izlerken varsayilan görünümü resmin üst ve alt kisminda bos alanlari ile mektup biçiminde göstermektir. Bu filmin bir genis ekran görünümü olsun olmasidir. Bunu kapatmak isteyebilirsiniz böylece mektup biçimi, ancak, herkesin tadi için degil.

Eger mektup bakis kurtulmak ve yerine tam ekran modunda film izlemek istiyorsaniz o zaman sadece çift ekrana dokunun ve görünümü degisecektir. Bazi filmlerde genis ekranda görüntülenmek üzere tasarlanmistir ve film sonra altyazilar varsa bunlardan bazilari kesilmis alabilir olsa farkinda olmak gerekiyor.

Tam ekran modundan mektup görünümüne geri dönmek istiyorum o zaman ne oldu? Bu dogru, sadece çift tekrar ekrana dokunun ve görünümü geri yüklenir. Gerçekten size iPhone harika bir cihaz kendi yapar iPhone kullanmak istiyorum nasil seçim vermek bu gibi basit özelliklere sahip.

Ayrica iPhone diger programlarda oldugu çift dokunarak çalismalari da bulacaksiniz. Eger Fotograflar kullaniyorsaniz, Google Maps ya da Safari sonra çift dokunun size vurdu ne yakinlastirmak olacaktir. Zum iki kez büyüklügünde orijinal böylece örnegin bir online gazete incelemekte o zaman bu sizin Ayrica çift musluk için bir sey yaptigi birkaç baska yerlerde bulabilirsiniz ilgilendiginiz makalenin çok daha iyi bir görünüm verebilir bu kadar neden su anda iPhone kapmak ve bir çift dokunun sizin için neler yapabilecegini görmek degil mi?