kolayca eski cep telefonu satmak

Internet sayesinde gerçekten satmak kolay ve eski cep telefonu. Degerli parçalari nakit kurtarilabilir olan cep telefonlarini geri dönüsüm için yollar simdi vardir.

Kolayca cep için para alabilirsiniz. Bir geri dönüsüm hizmeti kullanilarak satilan telefonlar en basit yoldur ve çok az çaba gerektirir.

Ebay gibi bir servis kullanarak telefonunuza satis ile karsilastirin. , Bir açiklama yazmak liste için ödeme, ihale için sonuna kadar bekleyen ve aslinda liste için gereken süreyi: bir açik artirmada Satis gibi çok fazla dezavantajlari tasir. Adil olmak gerekirse muhtemelen daha fazla para yapma avantaji vardir, ancak birkaç sterlin ekstra daha iyi bir sey yapiyor olabilir.

Bir arkadas ya da kisiye bizzat satan da karsilastirin. Yeni ve arkadaslariniz için arzu edilir bir telefon edersek o zaman bunun için bazi iyi para almak mümkün olabilir. Ancak ‘degersiz’ olarak bir olsa da çogu telefonlari tam olarak genellikle. Geri dönüsüm için iyi cep telefonu muhtemelen kisiden kisiye asagi geçti ve bin hazir edilmistir.

Ama bekleyin! Bin onlari atmayin. Bu çevre için çok kötü ve bazi kolay para üzerinde kaybedersiniz.

Cep eski telefon,, yeni, kullanilmis ve hatta kirik telefonlari her türlü üzerinde nakit basit yolu vardir. Sadece bir zarfa koymak ve nakit bekleyin.

Daha önce bir çekmece altindaki önemsiz bir parça olabilir ne için para almak artik çok kolay. Bunun yerine bin atma, sen geri dönüsüm için satarak zehirlenmesinden arazi kaydedebilirsiniz. O yesil olmasa bile, telefon satarak yürütmelerine yardimci olacak.

Nasil kolayca benim cep satabilirim?

Gerçekten kolay. Sen Ingiltere’de 6 en iyi cep telefonu geri dönüsüm web sitelerinden birini ziyaret edin. Bu siteler cep telefonu üreticisi ve model numarasini soracaktir. Üretici veya yapmak bulmak oldukça kolaydir. Telefon modeli biraz yanilticidir olabilir ama genellikle ya bakarak bulunabilir: arkasinda, pil kapaginin altinda, SIM kart altinda veya telefon menüsünde.

Eger bu bilgi 2 adet var sonra, o zaman sizin telefonlari için ödeyecek ne kadar gösterecegim web sitelerine koydu. Her bir denemek için iyi olabilir bu yüzden her web sitesi biraz daha farkli bir ödeme tutari olacaktir.

Her web sitesi daha fazla seçenek saglayan seçenekleri kendi belirledi. Bazi çek, Paypal, BACS banka transferi, çevrimiçi kuponlari, yüksek sokak kuponlari, ya da hayir bir seçim bagis ile ödeme tercih izin verir.

Eger varsa, gibi ve istediginiz seçenekleri fiyat bulduktan sonra, daha sonra sepete ödeme Telefonunuzu ekleyebilirsiniz.

Web siteleri ya da telefon koymak veya saglanan özel Freepost adreslerine kendi yastikli zarf ya da anda torbaya telefon gönderebilirsiniz hangi özel bir zarf gönderir.

Onlar eski telefon (lar) almak ve belirtilen modeli ve durumu kontrol ettikten sonra, onlar çek yazmak ve göndermek, BACS veya Paypal ile nakit transferi ya da seçtiginiz yolla olursa olsun ödül verecektir.

Ipucu: aile ve arkadaslar eski cep telefonlari Dig, biraz para kazanmak ve geri dönüsüm cep tarafindan çevreye yardimci olur.