kooltel Amerika’dan sinirsiz yerli telefon almak

Bir çok aramak gerekiyor mu? Eger telefon faturasi için agir bir miktar her ay ödüyoruz? Iste sizin için dogru çözümdür – limitsiz yerli telefon KoolTel Amerika sadece ayda 17,76 $ çagrisi almak ve istediginiz gibi yurtiçi aramalar çok sayi olarak yapmak. Simdi limitsiz yerli telefon gücüne sahip gibi Simdi, size, artik telefon faturaniza düsünmek zorunda degilsiniz. Daha heyecan verici ne KoolTel Amerika’dan bu teklif için giderseniz, ayni zamanda her zaman Amerika Birlesik Devletleri’nde her yerde kullanabilirsiniz Arama Karti 500 dakika gibi diger teklifler, alirsiniz.

Bir KoolTel Amerika abone olarak, sadece ayda 17,76 $ için sinirsiz yerli arama yapabilirsiniz. Ayrica her yerde aramak için kullanabilirsiniz ayda 500 dakika arama karti, olsun. KoolTel-Amerika ile, ayni zamanda ofis, ev telefonu, cep telefonu veya baska bir telefon tüm Aramalarin yönlendirilecegi bir yerel numara, kullanabilirsiniz. Adi ile arayan kimligi tesisi de mevcuttur.

Eger bir bilgisayariniz varsa daha ne, ayni zamanda Amerika Birlesik Devletleri ve Kanada’da herkes baglanti kurmak için kullanabilirsiniz. Bu, müsteri ya da arkadas ve Amerika Birlesik Devletleri ve Kanada genelinde farkli yerlerde ikamet eden aile üyeleri, özellikle size, kullanabileceginiz harika bir tesistir.

KoolTel Amerika da size E-VoiceMail gelen mesaj gönderebilirsiniz baska harika bir tesis sunuyor. Size en iyi sekilde yapabilecegi oldukça utile özellik. KoolTel Amerika tarafindan saglanan diger yararli özelligi 3 çagri yönlendirme seçenekleri yer aliyor. Ve, KootTel-Amerika özelliklerinden yararlanmak için, birincil telefon hizmeti kesmek için daha iyi ne gerek yoktur.

Simdi planlari hakkinda konusalim. Yani, sizin için hangi plani gitmeli? KoolTel Amerika çesitli müsteriler için çesitli planlar sunuyor. KoolTel Amerika’nin Özgürlük plani ile, Kuzey Amerika genelinde her yerde aramak için bilgisayarinizi kullanabilirsiniz. Dahasi, aramalarinizi iletmek için seçeneginiz vardir. Eger evinizden uzakta oldugunuzda, sadece Kuzey Amerika genelinde seçtiginiz herhangi bir telefon numarasina aramalari yönlendirmek. Bir ihtimal bir çagri kaçirirsaniz, VoiceMail hemen e-posta adresinize gönderilecektir. Telefonunuzdan sesli dinleyebilirsiniz. Alternatif olarak, sesli de bilgisayarinizda. Wav dosyasi olarak çalinabilir. Ve tüm bu bir ücretsiz numara gelmektedir, bekle!

Yani, herhangi bir zaman bosa harcamayin. KoolTel Amerika için gidin ve ayda sadece 17,76 $ sinirsiz yerli telefon görüsmeleri keyfini çikarin. Burada arama yapmak için kullanilan biçimini degistirmek için bir firsattir. Az yetinmeyin, KoolTel Amerika için gitmek, sinirsiz için gidin.