Samsung M8800 Pixon karsi insanlari birbirine baglayan htc touch 3g akilli cihazlar

Son zamanlarda, birçok önde gelen cep telefonu sirketleri cep telefonu kullanicilarina üst düzey özellikleri ile cihazlar saglamak amaciyla piyasada. Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson, vb piyasada çok sayida cep telefonu üreten ve ayni zamanda kullanicilarin dikkatini kapma vardir. Bu baglamda, Samsung M8800 Pixon karsi HTC Touch 3G yüksek tüm dünyada insanlar tarafindan tercih edilmektedir iki araçlar vardir. Samsung M8800 Pixon üst düzey özellikleri ile cihazdir.

Çok çekici görünüyor veren çok sik bir telefon. Kamera her cep telefonu çok sik bir seçenektir. Pixon ayni zamanda yüksek teknoloji görüntü ve video üreten güçlü 8 mega piksel kameraya sahip. Onun kamera özellikleri otomatik odaklama, LED flas, geo-tagging, yüz, gülümseme ve göz kirpma tanima, görüntü sabitleyici yer aliyor. Tüm bu seçenekler, gece boyunca hem gündüz fotograf çekmek için izin verir. Bu özellikler kolayca daha sonra izleyebilirsiniz hayatinin unutulmaz anlari yakalamak için izin verir. Gadget güzel mesajlasma özellikleri vardir. SMS, MMS ve E-posta kolaylikla yakin ve degerli olanlari ile iletisim kurabilir hangi özellikleridir.

Bu insanlarin telefon görüsmeleri yerine baskalariyla sohbet hangi araciligiyla basit bir yol olacaktir. Bildigim kadariyla onun batarya söz konusu oldugunda, bu bekleme süresi 290 saat ve 3 saat konusma süresi 30 dakika sunan standart bir Li-ion pil vardir. Böylece, herhangi bir sik ??araliklarla gadget sarj etmeniz gerekir. Ayrica veri GPRS, EDGE, 3G, Bluetooth ve kizilötesi baglanti noktasi gibi teknolojileri transfer ile dolu olmustur. Bu teknolojiler TFT ekran 3.2 inç bir dokunmatik cep telefonu çok daha yüksek speed.It veri aktarimi için yardimci olacaktir. Onun ekran netligi dünya çapinda kullanicilar tarafindan takdir edilmektedir. Bir dahili hafiza ile 200 mega bayt veri ve dosyalarin büyük miktarda saklayabilirsiniz. Ayrica, ayni zamanda MicroSD kart yardimi ile harici bellek genisletebilirsiniz. Kullanicilar ayni zamanda onlarin arkadaslari ve yakinlarinin yaklasik 1000 iletisim numaralarini besleyebilir. Kendi Stereo FM radyo insa ile hareket halindeyken, en sevdiginiz müzik parçalarini dinleyebilirsiniz. Eglence daha düzeyini yükseltmek için, bir de bu müthis gadget yüklenir oyunlari oynayabilirsiniz.

Cep telefonu markalarinin yarisinda, HTC piyasada inanilmaz yakisikli üretti biridir. Bu araçlar genellikle özellikleri, kullanimi kolay doludur. Bu pazarda çesitli modelleri baslatti ama HTC Touch 3G nüfusun büyük bir kismi çekti bir tahsis biridir. Bu cihaz sadece 96 gram ve ölçü 102 x 53.6 x 14.5 mm agirliginda. Onun görünüyor daha baharat ekler çok büyük bir ekrana sahip. Bu gadget zarif resimler yakalar kamera 3.2 mega piksel vardir. Son derece yenilikçi modeli, sofistike siyah, asil altin gibi birkaç güzel renklerde mevcuttur mavi ve modern kahverengi isilti. Seçtiginiz göre herhangi bir renk ile cep telefonu alabilirsiniz. Daha fazla bilgi toplamak için, sadece kolayca bu tür telefonlar hakkinda detayli bilgi toplayabilir çesitli web siteleri oturum açabilirsiniz. Yani, Samsung M8800 Pixon Karsi HTC Touch 3G hem de hakkinda bilgi karsilastirma ve toplayarak, size kolaylik göre bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz.