üst iphone 4 aksesuarlari

Eger bir iPhone satin aldiktan sonra, olanaklari bulabilirsiniz aksesuar türlerine sonsuzdur. Aksesuarlar ikili bir amaca hizmet edebilir, onlar sadece yatirim korumak degil, ayni zamanda iPhone özelliklerini gelistirmek degil. Unutmayin, size iPhone için aksesuarlar seçin, onlar ile uyumlu oldugunu kontrol modelleri. Tüm serisi ve sirkete ürünün gereksiz bir dönüs önlemek için üretici bilgileri ile listelenen modelleri bak. IPhone 3GS özellikle Kiliflari ile, uyumlu olmayabilir ise Genel olarak, 4S iPhone 4 ve iPhone, ayni aksesuarlari kullanabilirsiniz.

1. iPhone araç sarj

Ilk aksesuar satin biri olasi bir iPhone araç sarj olacaktir. Sik sik aygiti kullanmayi planliyorsaniz, bu halindeyken daha uzun pil ömrü için gereklidir. Araç sarj da kullanim sirasinda iPhone senkronize mevcuttur. Ayrica, müsterilerin sürücü sirasinda iTunes kütüphanesi dinlemek için bir müzik çalar olarak çalismasini araç sarj tesekkür ederiz. Çift USB portu ile iPhone için Sarj ayni anda birden fazla cihaz sarj izni. Bir iPhone solar sarj cihazi prize güç mevcut olmadiginda cihaz sarj tutmak için günes pilleri ile enerji toplayacak.

2. Kapaklar ve iPhone Kiliflari

Sartlardan biri iPhone 4 kapaklari için alisveris asinma dayanacak ve telefonunuza zarar vermeden gözyasi ürünleri bulmaktir. En uygun kapaklari kauçuk, karbon fiber ve sert plastik gibi yüksek dayanikli malzemelerden imal edilmis olacaktir. IPhone 4s durumlarda ve kapaklari daha önce bir iPhone 4 sahibi eger yeni bir tane almak gerekebilir. Telefonlar görünüste ayni bakmak ragmen Sprint ve Verizon iPhone 4 durumda 4s iPhone uymayabilir.

3. iPhone yuvasi

IPhone için baglanti istasyonlari farkli amaçlar var. Baskalarinin Pil sarj edilirken kullanimi pil yedekleme içeren süre Çogu marka sarj olarak hareket ederler. Ayrica video ve web sayfalari hands-free görüntüleme özellikleri. Birçok yerlestirme istasyonlari da hoparlör ve bir çalar saat ile birlikte gelir.

4. iphone sarj durumda

Bu iPhone için aksesuar pazara yenilikçi yeni bir giris sarj oldugu iPhone pilleri degistirmek için gerçek bir acidir. Diger birçok ile birlikte iPhone aksesuarlari-olmasi gerekir, iPhone 4 sarj durumda birden fazla amaci vardir. Kabuk kir, toz ve çizik ve düsme zarar gelen telefon korur durumlarda harici bir güç kaynagi olarak hareket ederler.

5. IPhone Mini Klavye

Herkes iPhone üzerinde standart olarak gelen sanal klavyesinde yazmak için tercih ediyor. Alternatif bir cihaz ile çalismak için mini klavye satin almaktir. Bluetooth ya da bir tak ve çalistir tipi üzerinden baglanmak kablosuz versiyonlari kullanabilirsiniz. Bu uzun belgeler olustururken veya uzun e-postalar göndermek için gerekli olabilir.

6. iphone harici pil

IPhone için harici bir pil kullanicilarin bir duvar ya da araç sarj erisim hakkiniz yok durumda, iPhone pili sarj etmek için bir seçenek vermek için satin alinabilir. Yedekleme pilleri sarj etmek için mevcut sarj cihazini kullanin. Onlar tasinabilir sarj olmaya bir kez hazir. Daha sonra, zaman cep telefonu pili yedek pil taktiginizda ölmeye baslar ve tamamen iPhone tahsil edecektir.

7. Mikrofon ile iPhone Kulaklik

Geleneksel kulakliklar iPhone ile yaygin olmasina ragmen, yeni modeller iPhone sahipleri onlari temel yaptik. Bluetooth sürümleri ile birlikte, iPhone girisine takilan eski moda bir telefon özelligi kulaklik vardir.

8. iphone fm verici

IPhone’lar için FM vericileri sizin radyo hoparlörleri üzerinden iTunes kütüphanesi oynamak için kullanilan ucuz bir aksesuardir. Bos bir radyo istasyonu bulunan ve istasyon ayarli oldugunuzda iPhone radyo araciligiyla oynar.

9. IPhone Kablosuz Hoparlör

Kablosuz hoparlörler iPhone ile baglamak için Bluetooth kullanin. Telefonunuzun makul bir mesafe içinde herhangi bir yerde kablosuz hoparlörler ayarlayin ve müzik çalmak. Kablosuz hoparlörler müzik için gelismis ses kalitesi saglar. IPhone için baska bir kablosuz hoparlör seçenegi Bluetooth Alicilari vardir. Bu cihazlar saglanan 3.5mm girisi ile bir kablosuz kulaklik ya da hoparlör herhangi Kulaklik, Kulaklik veya Hoparlör dönüsümü.

10.iphone araç montaj

Bir araba montaj müzik dinlemek veya video izlemek için sadece önemli degil, ayni zamanda iPhone GPS özelliklerini kullanmak için bir araç montaj gerekir. Tüketiciler iPhone aracin gösterge paneli monte edilir iken dönüs yönleri ya da haritalari görüntüleyin tarafindan da takip etmek çok daha kolay bulacaksiniz.

Daha fazla marka ve düzenli olarak pazara girme türleri ile seçim için baskalarinin iPhone aksesuarlari yüzlerce vardir. Biz okuyucular kullaniyorsaniz ne favori aksesuarlari duymak isteriz!