Bes üst cep telefonlari

Her yerde disari satiyoruz bes cep telefonlari vardir. Onlar da, sevilen iyi terfi ve iyi alinir. Bu yeni teknoloji parçalari ve araçlar ile bize vay devam disari yeni telefonlar gelip biz don `t bile istedigimiz biliyoruz. Asagida en çok satan cep telefonlari vardir.

Söz ilk cep telefonu iPhone 3G. Bu geri sadece talep yetismek için haftalik olarak geliyor birçok magaza ve yeni gelenlere siparis böylece moda ve popüler bir telefon. Eger cep telefonlari hakkinda hiçbir sey, sadece iPhone 3G bakarak yapacak bilmek bile bunu satin almak istiyorum. Çok yüksek teknoloji ve güzel görünüyor It `sa güzel görünümlü telefon.

Sadece o da bazi kenar kesim özelliklere sahip sasirtici görünüyor. Bu, sesle kontrol kullanan bir büyük video kamera, genis ekran bir iPod, depolama alani 32GB vardir ve en hizli cep telefonu. Bu inanilmaz tüm özellikleri ile böyle bir ödül sahibi olan hiç sasirtici degil.

Sonraki telefon bögürtlen Bold 9000 oldugunu. Size bir bögürtlen ve çok daha fazlasi bekledigi her seyi bir telefon. GPS ve Wi-Fi internet insa 3G pazari, mükemmel yüksek hizda baglanti, büyük bir tam klavye, yüksek çözünürlüklü, erisimi, müzik ve video var. Bu, özellikle sadece eski telefon yükseltmek istiyorsaniz Blackberry hayranlari için harika bir telefon yapar.

LG Eve bir sik görünümlü yeni bir telefon. Bu Google uygulamalari, 3.2 dokunmatik ekran ve tam bir klavyeye sahiptir. Bu GPS ve Wi-Fi ve kadar indirme hizi 7.2 Mbps için insa etti.

Sony Ericsson XI güzel görünümlü bir telefon. Bu essiz görünümlü paneli ve tam klavye ile 3,0 dokunmatik ekrana sahip. Bu GPS ve Wi-Fi baglantisi yerlesik bir sahiptir. Ayrica indirme hizi 7.2 Mbps vardir.

Nokia N86 8MP, 8 mp Carl Zeiss kamera ve tam bir entegrasyon sistemi. GPS ve Wi-Fi sistemi ve hiz indirme en fazla 3.6 Mbps Dahili. Bu telefon gerçekten cep telefonu kamera kullanmak isteyen herkes için mükemmel görüntü kalitesi saglar.

Cep telefonlari sasirtici bir görünüm ve iyi satan mevcut trendi yetismek için tasarlanmistir. Cep telefonu sirketleri bir sonraki en çok satan telefonlari için rekabet için çalisiyoruz, hepsi tesvik ciddi cep telefonlari basa bas kalir. Bu telefonlarin her biri büyük özellikleri ve onlari tüm güzel telefonlar yapmak görünüyor içerir.

Cep telefonu tasimak Magazalar cep telefonu ihtiyaçlarinin artan talebe yetismek için çok çalisiyoruz. Magazalar talep yetismek için yenilerini her zaman çikan ve insanlarin sözlesmeleri çikiyorum ve sürekli olarak telefon yükseltme ile zor olabilir. Listenin en üstündeki iPhone zaten birçok magazalarinda tükendi.

Telefonlari geri siparis edildi ve Apple yüksek ihtiyaçlarina ayak uydurmak için fazla mesai çalisiyor.

Tüm kisisel tercih asagi gelir. Bazi insanlar LG ürünler seviyorum ve onlar adi ve telefonu eklenen özellikler seviyorum çünkü LG EVE satin gibi bazi insanlar, onlarin sik var. Her zaman kisisel tercih asagi gelecek ve reklam bunun için ne kadar iyi oldugunu.