bir ön ödemeli cep telefonu bakmak için ne

Cep telefonlari hayatimizin vazgeçilmez bir parçasi haline gelmistir. Eger senin olmadan yasayabilir mi Bu sorunun cevabi muhtemelen degil – bu nedenle gittiginiz her yerde bagli emin olmak gerekir. Bir kol ve bir bacak harcamadan bu yapabileceginiz yollarindan biri bir Faturasiz Cep Telefonu çalismaktir.

Bir sözlesme cep telefonu satin alma ile en büyük sorun bile kabul edilir önce kredi çalistirmak olmasi gerekir olmasidir. Eger gerçekten istiyorsaniz simdi kötü kredi ile bir cep telefonu sözlesme olabilir, ancak gerekli bir büyük mevduat normalde yoktur. Bu ay belli bir sayidan sonra geri ödemesi alacagi, ama sadece bir sözlesme için 300 $ veya daha fazla bir ödeme göze alamaz kim çok var. Tüm bunlardan sonra, telefon için yaklasik bu kadar ödeyin!

Eger bir Faturasiz Cep Telefonu istediklerini bir fikir olabilir, ama kesinlikle kaçinmak istediginiz bir sey marketler gelenler Faturasiz cep telefonlari satin aliyor. Bu ayda bir kez kendi telefon kullanir, ama bundan daha fazla kimse için iyi olup seker gibi dakika ile yemek baslar. Muhtemelen geçmesi için saygin bir sirket aramaya baslamak istiyorum bu nedenle. Eger hizmet herhangi gerçeklestirmeden önce bir sirkette aramak istediginiz seyler vardir. Eger biterse ve bir heves bir karar vermeden önce en seylerden birkaç hakkinda konusalim.

Her seyden önce, sirket teklif ne yapar? Onlarin telefonlari hattinin üst misiniz? Onlari almak için bir kol ve bir bacak harcamak zorunda kalacak? Onlar yenilenmis telefonlari sunuyor musunuz? Eger yenilenmis ucuz bir sey, ariyorsaniz süphesiz gitmek için bir yoldur. Ancak, sizin ihtiyaçlariniza cevap veren bir telefon oldugundan emin olmak gerekir. Web erisimi için telefonunuzu gerekiyorsa, bu yetenegi var mi? Bu metin mi? Bir Q klavye var mi? Orada standart bir cep telefonu tus takimi üzerindeki internet kullanimi yetenegine sahip bazi kim, ancak bunlardan bir tanesi? Eger çalistirmak için karar ne olursa olsun ön ödemeli cep telefonu tüm ihtiyaçlarini karsiladigindan emin olun.

Ne kadar veri plani maliyeti nedir? Çok fazla mi? Eger öyleyse, o zaman baska bir saglayiciya geçmek ve daha uygun bir sey olup olmadigina bakin. Ayni seçtiginiz konusma / metin plani için de geçerli. Sen bu yüzden rastlamak ilk sey razi degil mevcut seçimleri genis bir yelpazesi var. Ön ödemeli cep telefonu seçme kolay olacak degil, ama umarim bir karara varmak ve uygun bir fiyatla arkadaslariniz, aileniz ya da is ortaklari bagli kalmak mümkün olacak.