Nokia N96 incelemesi – nokia yeni akilli telefon genel bir bakis

Nokia N96 ürünlerin kendi N serisi Nokia’nin yeni smartphone. Bu Nokia N95 halefi ve Avrupa, Orta Dogu ve Asya-Pasifik Eylül 2008’de satmaya basladi. Kesin bir tarih ilan edilmemis olsa da Amerika ve Çin’de satis çok kisa zamanda baslayacak. Nokia N96 bu WCDMA, WLAN ve DVB-H içermez ragmen kamu gibi Dört bant, Çift bant, 3G ve WLAN erisim gibi bugün istedigi birçok özellik içerir. GPS navigasyon özelligi, Ovi erisim ve tam HTML özelligine sahip bir tarayici. Bellek 32 GB SDHC kartlari ile 48 GB’a kadar yükseltilebilir.

Nokia N95 gibi, bu telefon bir 2 yönlü slayt. Bu da telefonun önünde çift LED flas ve VGA kamera ile 5 megapiksel kamera içeriyor. Ayrica kolayca Nokia Web üzerinden indirebileceginiz müzik dosyalarini çalabilir. Nokia N96 ayrica dahili bir hareket sensörü vardir ve kullanici devrildiginde N82 gibi otomatik olarak ekran döndürebilirsiniz. Yüksek kaliteli video arama Bu 3G telefon bir baska muhtesem özelliktir. Yükseltilmis müzik depolama özellikleri ile, birçok kullanici bir günlük yürüyüs için sadece çalismak ya da olsun yolda daha fazla müzik almak mümkün olacaktir.

Bu Nokia N95 ve Nokia N96 arasinda çesitli farkliliklar oldugu dikkat etmek önemlidir. Bunlardan herhangi Bu yeni sürüme yükseltmek için istediginiz için kadar önemli olup olmadigini size kalmis, ancak yeni bir telefon yatirim yapmadan önce, görmek için Nokia N96 inceleme okumak ne yükseltmeleri ve Nokia daha önce N96 içine koydu degisiklikler bir karar. Nokia N96 ha henüz Amerika ve Çin’de ulasmadi yana, Nokia, Nokia N96 için yaptigi degisiklikleri incelemek ve cep telefonu firsatlar bu telefona yüzey baslar karar vermek için zaman alabilir.

Yeni bir telefon piyasaya geldiginde ne zaman cep telefonu firsatlar bulmak için bekleyebilirsiniz. Henüz dünyadaki her ülkede basini gösterdi olsa ayni Nokia N96 için de geçerlidir. Mutlaka bu yeni 3G telefon hakkinda bazi bilgiler elde etmek ve onun varis hazirlanmak için bir Nokia N96 yorum okuyarak yeterli bilgi bulabilirsiniz. Çogu kisi Ayni model satin almis olanlardan erken degerlendirmeleri okuyarak bir telefon hakkinda bir karar yapmak egilimindedir. Digerleri hala satin edebilmek için heyecanla beklerken Bazi insanlar zaten N95 bu versiyonu tadini çikariyor.

Eger Nokia N96 satin almak için planlar yapmadan önce iki model farkliliklari not için bir Nokia N96 incelemesi bakmak emin olun. Bu gelismeler gibi degisiklikler göreceksiniz kuvvetle muhtemeldir ragmen, tespit etmek istediginiz hatta Nokia N96 açik piyasada geldiginde hazir olabilecek herhangi bir cep telefonu firsatlar bakmak önce.