samsung i9100 galaxy s ii gsm akilli telefon 16 gb 8 mp kamera android wifi gps

Samsung I9100 Galaxy S II Samsung’un zaten popüler Galaxy akilli telefon hattina bir yükseltme. Ana gelismeler ekranda ve Galaxy sürücüler çift çekirdekli 1Ghz islemci her islemci kullanimi en üst düzeye çikarmak için optimize edilmistir isletim sistemi yazilimi bulunmaktadir.

Galaxy kullanicilari hemen fark edecegi bir anahtar yükseltme dahili eski Galaxy 32 genisletilebilir dahili sistem bellegi 8 GB ile birlikte bellek, Galaxy S II 16 GB ile donatilmistir gelen miktaridir Baslangiçta. Bu S II sag kutusundan daha karmasik uygulamalar isleyebilir Galaxy anlamina gelir. Kolayca 32 GB olmak üzere toplam bir superSD karti 16 GB veya bellek ekleyebilirsiniz.

Baska önemli özelligi boyutudur. Galaxy S II 4.2 gram, inanilmaz derecede hafif. Ayrica 0.3 inç ince ve 2.6 inç derin. Ekran 4.9 inç büyük ve yeni çikan superAMOLED Ayrica dokunmatik ekran Galaxy standart superAMOLED ekran daha bir renk daha parlak yelpazesi sunar. Bu ana renklerin her biri için renkleri de parlak Örnegin, yesil, kirmizi ve mavi daha parlak. SuperAMOLED Plus ekran da siyahlar daha zengin ve beyazlar parlak böylece daha iyi kontrast saglar. Bu da, is için Galaxy S II kullaniyorsaniz, size notlar çok daha görünür oldugunu göreceksiniz böylece daha kolay okunur bir metin yol açar. Ayrica, size notlar ve hizli mesaj, okumak ve olusturmak için kolay olup olmayacagini, olusturdugunuz metinleri.

SuperAMOLED Ayrica lens renk paleti de daha canli akisi renkleri görüntülemek ve, film izlemek ya da Galaxy S II üzerinde oyun oynamak ise, renklerin her modu gelistirilmis oldugunu göreceksiniz saglar. SuperAMOLED Plus ekran 400 ile 800 yüksek çözünürlüklü çözünürlükte çalisir. Ayrica saniyede 30 kare yüksek çözünürlüklü yerel çözünürlügü 1.080 p video saglar 8 MP otofokus arka kamera iki kamera ile donatilmistir. Ayrica gelismis video konferans veya sohbet saglayan bir ön 2MP kamera ile donatilmistir. Galaxy S II konusma süresi 410 dakika ya da bekleme süresi 610 saat vardir.

Android isletim sistemi tarafindan tahrik, selefi oldu, Galaxy S II basit uygulamalar karmasik editörler ve daha fazla bu aralik 200.000 ‘den fazla kullanici tarafindan yazilmis uygulamalara erisimi vardir. Isletim sistemi altinda çalisan ve Galaxy S II bir telefon degil, devrelerin sadece bir koleksiyon yapar yazilim – – Mevcut iki CPU yararlanmak için optimize edilmistir Bu temel sistem yazilimi Galaxy S II kullanarak belirgindir çift ??çekirdekli mikroislemci. Bu oyun ne zaman, örnegin, Galaxy S II hizli oldugu gibi hem CPU, ayni görevi için variz zaman kolayca ve çoklu görev anlamina gelir.

Bu hiz parçasi olsa da, bu ag merkezli cihaz büyük 802.11 WiFi standartlari a / b / g / n tüm tanidigi olmasindan kaynaklanir. HSUPA aglari 5.76 Mbps hiza kadar izin verirken Galaxy S II bir HSPA + ag üzerinde çalisirken, bu, 21 Mbps hizinda çalisir. Her CPU akisi belirli taninan modu için optimize edilmis ve her islemci o hizda çalisiyorsa Yani, sonra ag hizi beklediginizden çok daha hizli olacaktir.

Uygun yaklasik 200.000 uygulamalar bir evren ile bir Galaxy S II yararli bir is ya da oyun bir araç olabilir bulacaksiniz. Bir daha hafif, daha hizli ve yetenekli mükemmel bir yükseltme oldugunu bulmak gerekir.