bögürtlen top 8 özellikleri

Ilk BlackBerry cihaz 1999 yilinda tanitildi ama daha yaygin bilinen BlackBerry akilli telefon sadece push e-posta, cep telefonu özellikleri, SMS, internet, faks, web tarama ve diger kablosuz bilgi hizmetleri destekler 2002 yilinda piyasaya sürüldü. Blackberry akilli telefonun üst 8 özellikleri görelim.

Ilk – Blackberry dünyanin en iyi sinyal iletimi vardir. Küresel ticaret dolasim için tasarimlar küresel akilli yakisikli oldugunu. Bu nedenle 4 frekans bant aglari (850/900/1800/1900), çesitli ülkelerin sinyal uyumlulugu çok iyi. Bu iyi bilinen en iyi sinyal Nokia cep telefonu ancak emisyon gücü (radyasyon) göre% 20-30 sinyal güçlüdür sadece 2/3 (0.86w/kg) Avrupa ve Amerika gelismis ülke standardi daha düsük radyasyon degeri vardir (Amerikan 1.6W/kg ‘, Avrupa Birligi 2.0W/kg’). Baglanti kalitesi ve düsük emisyon yönü için, Blackberry son derece iyi bir seçimdir.

Ikinci – her zaman, pratik, kolay ve kapsamli fonksiyonlari her cep telefonu markalari bulunabilir ama muhtemelen önce kullaniliyor degildir. Bazen, kullanisli fonksiyonlar en kaba ve dizayn olarak basit. Bu fonksiyonlari çok degil ama az da degil Blackberry mükemmel satis noktasidir. Tüm kullanisli fonksiyonlar kesinlikle Blackberry yüklü vardi. Ayrica, her fonksiyon tüm sartlarina uygunlugu sürekli çalismalar olmustur. Çok kullanici dostu, uygun ve kullanimi kolaydir. Eger orijinal fabrika cihazda ihtiyaciniz olan fonksiyonu bulamazsaniz, endiselenmeyin, Blackberry temelde herhangi bir uygulama cep telefonuna yüklemek destekleyen yüksek donanim egilim vardir. Blackberry yazilim akliniza gelebilecek ne olursa olsun, sayisiz, onun var ve daha sonra yüklemek olabilir.

Üçüncü – telefonun gövdesinin görkemli zanaat Blackberry cep telefonu dayaniklilik karar verdi. Kimse inkar edecegi sanayi görkemini ve mükemmel donanim zanaat. Çip için tus takimini her detay bu kadar mükemmel ve cep telefonu sektöründe olmasa bile herkes fark edebilirsiniz. Veri istatistiklerine göre, Blackberry cep telefonu tamir yüzdesi son 2 sayilari sayi Sharp cep telefonu sonra olmalidir. Genel olarak, Blackberry cep telefonu tasarim zor ama detay.

Dördüncü – yüksek kaliteli ve Blackberry serisi 8 cep telefonunun genis QVGA ekran boyutu 2.6 milyon renk ekran ile karsilastirildiginda nettir. Bunu ilk göz bir kere asik baslayacak. 2004 yilinda, 72 ve 77 serisi TFT likit kristaller ekran bile dogrudan günes isigi altinda isik yansitmaz. O zaman bu yüksek teknoloji soklara dünya. Daha sonra, serinin 71 gerçek yüksek net 65K renk 320 x 260 ekran üretir ve bir kez daha siniri ile kirdi.

Besinci – tasarlanmis Blackberry dünyada iyi bir üne ve ünlü sahiptir. RIM A.S. her zaman gereken en önemli kullanicilara göre cep telefonu tasarlar. Örnegin, Almanya sürümü en Blackberry YZ / AZ karakterleri ters olacak olan kendi yazma aliskanligi uygun olacaktir. Blackberry de sasirtici otomatik isik / arka isik tasarimi ve açik / kapali otomatik vardir. Blackberry sembolize topunu ve sik klavye dahil olmak üzere gençlerin için tasarliyor.

Altinci – Blackberry cep telefon destegi Java yazilim ve çok digerleri yazilim için uyumlu hale getirmek. Ayrica piyasada çok degil akilli telefonlari destekler yüksek bilgisayar montaj dilleri destekleyebilir. Birisi bu güçlü yetenegi bir bilgisayara çok yakin oldugunu söyledi.

Yedinci – Blackberry otomatik olarak algilanan ag sinyalleri kalitesine göre GSM / GPRS / EDGE sebekeleri arasinda geçis yapacaktir. Ilave manuel ayarlar sürecindeki iç ag anahtari sirasinda gerektirir ve kullanicinin hayatini kolaylastirir.

Sekizinci – QWERTY + SureType fonksiyonu derece hizli yazma hizi olun. Blackberry QWERTY klavye ile ilk cep telefonu. Blackberry patentli teknoloji SureType programi karakterler giris yöntemi daha güçlü hale getirir. SureType program ile, ne olursa olsun giris Çince veya Ingilizce karakter, bir sürece kullanicinin tüm kelime veya cümle girerken, otomatik olarak ilgili ifade veya kelime kontrol eder ve çok dogru. Bazi yazarak egitim yapmak bazen almak ve bunu çok kolay yazmak bulacaksiniz.

Birçok kisi Blackberry bu kadar sasirtici görünmüyor düsündüm, ama çok acil zaman içinde gizli bir e-posta yazmak için kullanabilirsiniz eger bunu seveceksiniz eminim. Blackberry hizli tip yöntemi ayni zamanda bir e-posta iletmek için güvenli veri baglanti saglar sadece.

Saygilarimizla,

kiti chong
(Mobil mega alisveris merkezi)