LG Optimus 7 hd video çekimi ile bir bes mega-piksel dijital kamera

LG Optimus 7 Microsoft’un yeni Windows Phone 7 isletim sistemini kullanan yeni cep telefonlari biridir. Bu Microsoft yazilim sunmak için ideal bir cep telefonu oldugunu, büyük özellikleri listesinde 16 GB dahili depolama, 5 megapiksel dijital kamera ve metin girisi için ses içerir.

Yakisikli da etkileyici yazilim ve dahil özellikleri göz alici bir görünüme sahip, ama sadece. Kalin Sadece 11,5 mm ince bir cep telefonu ve bir sik ve basit bir görünüme sahiptir. Smartphone tedbirler 125 x 59,8 mm mükemmel genis, 3.8 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran karsilamak için. Ekran 480 x 800 piksel çözünürlükte 16 milyon kadar renk görüntüleyebilir; HD video görüntüleri de ekranda görülebilir. Sadece hemen hemen baska bir akilli telefon olarak, LG Optimus 7 ivmeölçer, çoklu dokunmatik giris ve yakinlik sensörleri içerir.

Yakisikli gelen arama, e-posta ve kisa mesajlari kullanicilari bilgilendirmek için titresim fonksiyonu ile birlikte isleyen, MP3 zil sesleri destekler. Handsfree konusmalari anonim hoparlör sistemi nedeniyle ya da 3,5 mm audio jack kullanarak çok çaba olmadan yapilabilir.

LG Optimus 7 cömert bir 16 GB dahili depolama, 512 MB RAM boyunca ve 512 MB ROM içerir. Bu genis dahili depolama ile, orada ek depolama için gerek seyler güzel ve basit tutmak,, ama yine de kullanicilar telefonda müzik veya video dosyalarini binlerce saklamak için izin.

3G kapsama kullanilabilir oldugunda HSDPA baglantisi için 7,2 Mbps hizi sunan, internet erisimi için kullanilirken, Sinif 10 sürümü GPRS ve EDGE, hücresel aglara baglanmak için kullanilir. Kullanicilar ayrica yüksek internet hizlari ile sonuçlanir yerel kablosuz aglara erismek için yerlesik Wi-Fi baglantisi kullanabilirsiniz. Mikro USB ve Bluetooth baglantilari diger uyumlu donanim ile baglanacak yakisikli için kullanilabilir.

Yakisikli geo-tagging, LED flas ve otomatik odaklama gibi etkileyici özellikleri içeren bir 5 megapiksel kamera bulunuyor. Güçlü kamera en büyük özelliklerinden biri, manzara fotograflari alinabilir hangi hatlari en kaliteli panoramik fotograflar üretmek için bir sonraki resim, anonim yazilim kaynaklanmaktadir. Ayrica 24 kare / saniye 720p HD video görüntüleri yapmak için kullanilabilir.

Windows Phone 7 kusursuz bir duyarli kullanici deneyimi için 1 GHz Qualcomm Snapdragon islemci ile çalisir. Eglence çesitli günlük görevleri, farkli verimlilik görevleri için multimedya uygulamalari kolayca güçlü donanim ve uyum içinde çalisan yazilim sayesinde yapilmaktadir. Kullanicilar ayrica kendi tercihlerine göre telefon özellestirmek için birçok uygulama indirebilirsiniz.

Müthis yazilim ve donanim ile güzel bir görünüm basarili bir kombinasyonu herkese sunmak ve mükemmel Microsoft’un yeni isletim sistemi tesvik hangi bir sey ile bir akilli telefon haline LG Optimus 7 döndü.