nokia cep telefonlari kendi sinifinda telefonlari en iyi

Fin cep telefonu üreticisi Nokia, her zaman ürün essiz bir tanitti. Nokia tarafindan tanitilan cep telefonlari stil ve islevselligi harika bir kombinasyon olusturuyor. Nokia pazara geliyor her yeni cep telefonu teknolojisi ile telefonlari yapar. Diger markalara göre Nokia cep fiyatlari pahali görünebilir, bu özellikleri, kalite telafi ve islevsellik bu telefonlari saglar.

Nokia E63 son derece popüler Nokia E71 ucuz sürümüdür. E71 tüm fonksiyonlari bu telefon korunur olsa da, ilk bakista bile grev olabilir tek sey onun dis görünümüdür. E71 var sik ve profesyonel metalik bir görünüme sahip olsa da, bu telefon plastik dis var. E71 noktali arka farkli olarak, bu telefon pürüzsüz geri var. Bu fark ucuz kategoriye fiyati asagi getirmek için oldukça yeterlidir.

E63 bakmak yeterince saglam ve sik ve ince E71 oldukça hantal. Güçlü ve hantal formu daha dayanikli hale getirir. Bu cep telefonu oldukça büyük bir 2.36 “TFT ekrana sahip. Bu QVGA 16 milyon renk ve 320 x 240 piksel çözünürlüge kadar destekler. Bu ekranda çok canli ve net metin ve görüntü yasayabilirsiniz. Iki özellestirilebilir ana ekran modlari seçenegi sunar. Çagri son dügmesi güç ve zil profil dügmeleri olarak iki katina çikar. Bu telefonun dis plastik parmak izi dayanikli ve kullanicilar her simdi ve sonra telefon silin gerekmez. Tam bir QWERTY tus takimi ile birlikte bu yana bu telefon ile manifatura çok kolaydir. Buna ek olarak, tek basina bir kumanda anahtari vardir. Bosluk bir el feneri aktivasyon dügmesi olarak yukari iki katina.

Bu Nokia cep telefonu özellik paketi I ve özellik paketi II bazi özellikleri özellikleri ile Symbian 9.2 isletim sistemi ile donatilmistir. Bu telefon ayni anda birden fazla uygulama çalistirmak için yeterli RAM var. Bir benzersiz ve ilginç özelligi Uzaktan silin seçenektir. Bu özellik ayni zamanda E71 sunulmustu. Uzaktan silme özelligi, herhangi bir vücut ile paylasmak istemiyorum hassas verileri silmek için kullanilabilir. Telefonunuzun çalinmasi durumunda, SIM kart numarasina kodlu SMS göndermek gerekir ve telefonunuzun otomatik olarak kilitlenir alir. Üçten fazla basarisiz deneme kilitlenen telefonu açmak için yapilir Daha sonra,, hassas veriler silinir.

Bu telefon Hotmail, Yahoo, Gmail ve daha fazlasi gibi e-posta seçenekleri çesitli destekler. Diger özellikler MP3 çalar, Bluetooth A2DP profili, 2MP kamera ünitesi, 120 MB dahili bellek, standart 3.5mm stereo ses portu, Wi-Fi ile 3Gsupport, VoIP destegi ve daha fazlasini içerir.