ödeme-as-you-go ve bu firsatlar için hedef pazar kim ön ödeme

Yillar boyunca, dünyanin her yerinden gelen insanlar daha teknolojik açidan gelismis bir sey gelisti ki iletisim araçlari. Sabit hatli telefonlardan, cep telefonu iletisim daha yaygin hale gelmistir.

Faks mesajlari, e-posta mesajlari dogmustur. Bunun yerine eski moda telgraf mesajlari, cep telefonlari araciligiyla kisa mesaj kullanilmaktadir.

Bu ne kadar önemli cep telefonlari genel olarak insanlarin iletisim bu sekilde haline gelmistir göstermek için gider.

birlesik krallik mevcut cep telefonu firsatlar türleri

Birlesik Krallik’ta, özellikle – Yeni cep telefonu firsatlar alma hakkinda düsünme eger sahip oldugunuz çesitli seçenekler vardir.

Ilk seçenek, cep telefonunuzu kullanarak saat sinirsiz sayida karsiliginda sabit tutar ödeme olacak bir aylik sözlesme için gitmektir. Ek ücrete tabi olacak asan ve bir sey – sabit her ay tüketebilir dakika sayisi oldugu yerde yapabileceginiz baska bir plan vardir.

Ikinci seçeneginiz gitmek için bir ödeme-as-you cep telefonu anlasma, ya da ön ödemeli cep telefonu ele gidin.

ödeme-as-you-go ve ön ödeme cep telefonu firsatlar hakkinda tüm

Adindan da anlasilacagi gibi, bir ödeme-as-you-go cep telefonu anlasma veya sözlesme tüketmek olacagini dakika sayisina göre ödeme içerir. Eger yapacak cep telefonu aramalari için dakika belirli bir sayida bir aylik ücret için ödeme aksine – Sik sik telefon kullanmiyorsaniz ödeme-as-you-go seçenegi çok daha iyi bir anlasma.

Yani burada gidecek nasil. Almak için bir ödeme-as-you-go cep telefonu anlasma, öncelikle cep telefonu için bir ödeme yapmaniz gerekir. Istiyorsaniz Ancak, SIM kart bir cep telefonu tasiyici durumlari hariç, sahip oldugunuz yeni bir cep telefonu kullanarak bir telefon görüsmesi yapmak mümkün olmayacaktir.

Arama yapmak devlet böylece ne yapacak ödeme-as-you-go kredi satin almaktadir. Ödeme-as-you-go cep telefonu anlasma ile ilgili iyi sey, aylik cep telefonu firsatlar durumunda geçerlidir uzun vadeli bir sözlesme altinda olmayacak olmasidir.

için hedef pazar kim ödeme-as-you-go ve cep telefonu firsatlar ön ödeme?

Temel olarak, ödeme-as-you-go cep telefonu firsatlar hedef pazar sadece hafif bir çagri desen var abone grubudur.

Neden? Çünkü bir ödeme-as-you-go cep telefonu anlasma onlar için asagidaki avantajlari saglayacaktir:

– Eger yakisikli satin almis sonra, uzun vadeli bir sözlesme yükümlülügü altinda olmak zorunda degilsiniz.

– Ödeme-as-you-go kredi satin aldiktan sonra, zaten Sesli mesajlari, kisa mesajlar, görüntülü arama kullanmak ve hemen hemen cep telefonunuzda tüm özelliklerini kullanmak alma, telefon görüsmeleri yapmaya baslayabilirsiniz.

– Aylik cep telefonu sözlesmelerinin aksine, cep telefonu arama için çok büyük bir fatura kadar rafa olmaz.

Günün sonunda, belirleyici olmadigini bir ödeme-as-you-go veya kontörlü cep telefonu anlasma sizin arama desen baglidir için uygundur. Eger yaparsaniz bir ay içinde telefon görüsmeleri bir sürü – sonra sinirsiz dakika ile bir aylik sözlesme sizin için daha uygun olabilir.

Öte yandan, sadece ayda dakika birkaç numarasini kullanirsaniz – daha sonra bir ödeme-as-you-go cep telefonu anlasma bir tisört için arama desen uygun olacaktir.