Cybershot Sony C905 yüksek özel kamerali cep telefonu – Sony Ericsson C905

Bir master var mi? Cep telefonu üreticileri evde çok sayida ve farkli araçlar birakmak tüketicilere özendirmek için çalisiyorsunuz?

Bu kesinlikle bir üretici ile durum gibi görünüyor, Sony Ericsson sadece yeni C905 Cybershot telefon etkilemek için emin bir kuyruklu 8,1 megapiksel kamera lensi sunan, bugüne kadar en yüksek teknik özellikleri kamerali telefon yayimlandi.

C905 bir kompakt dijital kamera için gerçek bir alternatif haline, bir çigir açan Cybershot ve Isveç firmasi için bir ilk.

Oldukça çabalayan bizimle etrafinda cihazlarin bir kulübe yük daha tek bir yerde bizim aracin tüm ihtiyaçlarini sunan cep telefonu disari arama yapmak için zaman olabilir mi? C905 fotograflari ve kaliteli biz kesinlikle evde bu bagimsiz dijital kamera birakin ama bizim eglence ve iletisim ihtiyaçlari hakkinda ne anlamina gelir?

Peki, Sony Ericsson C905 de sunan dahili bir de Sony Ericsson Memory Stick kullanimi ile genisletilebilir büyük bir bellek ile MP3 çalar, yani Evet, biz de sarj iPod ya da diger MP3 çalar birakabilir. Medya oynatici FM Radyo, TrackID, Albüm Sanat ve müzik deneyimi daha düzgün yapmak için, Play Now ile birlikte gelir.

Bu Sony C905 memnun etmek için hazir iletisim ve eglence söz konusu oldugunda, üreticilerin kristal netliginde konusma teknolojisinin açik yüksek kalitesi konusma onboard oyun iken gerçek bir zevk uzun bir tren yolculuklarda herhangi bir oyun bagimlisi uzaktayken saat yardimci olacaktir anlamina gelir benzerlerini içerir. Internet kullanici için C905 Access NetFront Web Tarayici, WAP 1.2.1, WAP 2.0 XHTML ve Web Feeds vardir, bu nedenle kullanicinin tam her zaman teblig tutarak internet olmadan asla.

Bu güzel tasarlanmis telefonun ana satis noktasi geri alma, kamera Xenon flas, otomatik odaklama, yüz tanima ve sadece birkaç isim görüntü sabitleyici dahil olmak üzere bazi güzel özelliklere sahip. Kullanicilar video kayit özelligi ve telefon ile onlarin arkadaslari ve aile videolari bile bir video sabitleyici ve video isigi vardir yapabilirsiniz. Kullanicilar devam etmektedir ne dünyayi görmek için dünya için kendi blogu için hizli ve kolayca fotograf ve video yükleyebilirsiniz göstermek için.

8 megapiksel camer Alens ile yüksek kalitede fotograf çekme yetenegine sahip sadece iki diger cihazlar vardir, bu C905 Cybershot bu iki rakip yakisikli siki bir rekabet olabilir LG KC910 Renoir ve Samsung M8800 Pixon, ama onun büyük tüketicilere kazanmak olabilir araligi ve biraz daha iyi kamera çözünürlügü sahiptir.

Sony C905 bir sofistike ve pahali bir his veren bir firçalanmis metal kaplama bitmis dayaniklilik ve saglamlik gerçek anlamda vardir. Bu çigir açan yakisikli güncel yil ve en gelismis kamerali cep telefonu sürümleri biridir.

Sony Ericsson C905 Cybershot renklerin çesitli gelir bir sik görünümlü cep telefonu, Buz Gümüs, Gece Siyahi ve Bakir Altin (ayni zamanda Inca Gold olarak da bilinir). Gerekli olan tüm özellikleri ve daha çagdas bir cep telefonu.