htc efsane yüksek performans teknolojisi içerir

HTC bugün mevcut en iyi akilli telefonlar bazi üreticisi olarak bir üne sahiptir. Bu Legend gibi yakisikli serbest birakilmasi ile bu yüzden görmek kolaydir. Bir dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera ve Wi-Fi internet erisimi gibi temel özellikleri ile, Legend her seviyede temyiz sunuyor.

Legend gibi medya dosyalari gibi veri depolama için dahili hafiza 384 MB ile birlikte gelir. Bu depolama iyi bir seviyede sunuyor, ancak daha fazla depolama micro SD kart yuvasina 32 GB’a kadar hafiza karti takarak sadece elde edilebilir. Depolama Bu düzeyde çogu kisinin dijital müzik koleksiyonlari için yeterli olmalidir. Dahili telefon rehberi kisilerin bir görünüste sinirsiz sayida depolamak ve bir fotograf her kisi atanacak izin verirse popüler Fotografli uygulama içerir olabilir. Bu daha sonra ekranda kisi aradiginda istediginiz zaman görüntülenir.

Titresim ve gelen aramalari ve mesajlari uyari kullanicilari zil. Kullanicilar kendi seçtikleri sarki herhangi bir zamanda telefon çaldiginda duymak böylece MP3 müzik dosyalarini zil sesi olarak atanabilir. Handsfree iletisim için çesitli seçenekler sunan eger bir hoparlör sistemi ve ses girisi yakisikli içine önceden yüklenir.

HTC Legend gerçekten affedilir onun dokunmatik ekran büyüklügü göz önüne alindiginda küçük bir telefon, degil. Boyutlari 112×56.3×11.5mm ve yakisikli agirligi sadece 126 gram. Efsaneye essiz sik bir görünüm veren, alüminyum tek bir parça imal çekici bir birimi vardir.

Legend kullanicilar hücresel aglar ve internet olurlarsa olsunlar hem de bagli kalmak saglamak için baglanti özellikleri bir seçim kullanir. GPRS ve kenar hem de sinif 10 sürümleri çok az veya hiç 3G kapsama yerlerde hücresel aglara baglanma, ilk araçlari ile cep telefonu saglar. 3G kapsamindaki alanlarda, bir HSDPA baglantisi saniyede 7.2 mega bayt (saniyede 2 mega bayt HSUPA ile birlikte) kadar hizlarda internet erisimi saglar. Wi-Fi daha hizli bir baglanti saglayan, kablosuz internet yönlendiriciler tarafindan verilen sinyalleri yararlanir ve bu nedenle elde edilecek gelismis bir web tarama deneyimi. Bluetooth telefon kablosuz olarak ayni bölgede diger uyumlu telefonlara baglanabilir saglar ve bir mikro USB baglantisi Legend dogrudan medya dosyalari aktarmak gibi görevlerini yerine getirmek için bir bilgisayara bagladim saglar.

HTC Legend etkileyici bir 5 mega piksel kamera ile donatilmistir. Bu kalite hareketsiz görüntüler almaya kullanicilar firsati verir. Otofokus ve LED flas görüntüler ne isik kosullarinda olursa olsun alma görevi kolaylastirmak. Popüler geo-tagging tesis geçmiste çekilen görüntüler geri bakarak deneyimine baska bir boyut ekleyerek, kullanicilari bir fotografin çekildigi hangi konuma etiketi saglar. Açikçasi, kamera fotograf çekerken bir alternatif sunan, video çekebiliyor.

HTC Legend piyasaya çiktigindan beri yolunda basligi ilgi çok gördü ve üretici için bir amiral gemisi modeli haline gelmistir. Sürpriz telefonun çok yönlü kalitesi göz önüne alindiginda bu gelir.