kamerali cep telefonu Nokia N96 en akilli özellikler

Nokia N96 gibi çok çekici ve kullanici dostu özelliklere sahiptir:

Ekran:
Yakisikli ekran boyutu 2.8 inç. Bu TFT form ve dokunmatik tasimaktadir. Bu 240 * 320 piksel çözünürlüge sahip görüntü görüntüleme yetenegine sahiptir. Bu 16 milyon renk destekliyor.

Kamera:
Nokia N96 5.0 Mega piksel etkileyici bir kamera bulunuyor. Bu cihazi kullanirken, insanlar çözünürlügü 2.592 * 1944 piksel fotograf çekebilirsiniz. Onun tarafindan desteklenen formatlar EXIF ??/ JPEG/MPEG4/H.264 ve AVC vardir.
Bu cihazin diger özellikleri video kayit, dijital video sabitleme, çift led flas ve zoom-in ve ikincil kamera bulunmaktadir.

baglanti:
Insanlar telefonda çesitli hizlarda internet yasayabilirsiniz. GPRS internet 36-48 kbps hizinda veri aktarma yetenegine sahiptir.
EGPRS internet 236.8 kbps sörf hizi saglama yetenegine sahiptir. Genis bant internet gibi kullanicilar hizi saglar yakisikli HSDPA ve WCDMA uygulamalari da vardir.
Mobil internet bluetooth ya da widget USB kablosunu kullanarak Bilgisayar gibi baska Bluetooth veya USB uyumlu cihaza aktarilabilir. Gadget destekleyici tarayicilar HTML, x HTML ve WAP 2.0 ‘dir.

mesajlasma:
Bireysel onlarin es ve widget SMS, MMS, T9 ve EMS kullanarak kins için duygularini veya ifadeler sunabilirsiniz. Yakisikli POP3, IMAP4 ve SMTP e-posta göndermek ya da alma yetenegine sahiptir.
Insanlar da yakisikli anlik mesajlasma seçenegini kullanabilirsiniz. Yakisikli da VOIP ve ses kaydi destekler.

bellek:
Nokia N96 micro SD hafiza karti ile 48 GB’a kadar daha da artirilabilir 16 GB bellek boyutu dahili vardir.
Gadget 220 dakika ve 14 saat müzik çalma süresi konusma süresi, 220 saat bekleme süresi vardir BL-5F batarya ile çalisiyor.

Multimedya:
Insanlar tabii ki kullanmak gibi olacak pek çok dahili multimedya özellikleri vardir. Widget müzik çalar MP3 / WMA/WAV/AAC/MP4A vb yakisikli video oynatici da sayisiz biçimleri müzikleri destekler gibi pek çok formatlarini destekler. Stereo FM radyo müzik eglence bir kenarli özelligi saglar.

çesitli:
Widget Symbian 9.2 isletim sistemi tasir. Gadget MIDP 2.0 CLDC 1.1 Java uygulamasi dayanmaktadir. Mobil TV, telefon rehberi, belge görüntüleyici (Word, power point, Excel ve PDF), Çalar saat etc.are aygiti bulunabilir önemli uygulamalar. Widget kaydedilebilir zil sesleri tek sesli, çok sesli ve MP3 tiptir.

Nokia N96 selefi Nokia N72 gibi. Yakisikli boyutu 103 x 55 x 18 mm boyutu vardir. 125 gram ve kilo. Gadget üç çekici renkte yani mevcuttur., Siyah, gümüs ve kuvars. Yakisikli Çift ARM 9 264 MHz islemciye sahip. Bu 2G ve 3G aglari üzerinde çalisir. Gerektiginde Böylece yakisikli kullanici uygun onun ag degistirebilirsiniz.
Appearancewise çok, yakisikli oldukça iyi.