kullanicilara en iyi deneyimi sunan Nokia cep telefonlari

Simdi, Nokia cep telefonlari dünyasinda bir üst konumda isgal etmistir. Bu ünlü cep telefonu üreticisi basarisinin ardinda pek çok nedeni vardir. Nedenlerden bazilari özellikle mobil kullanicilar ve dogru zamanda kullanicilarin taleplerini karsilamak için tanitan telefonu ihtiyaçlari ve öncelikleri üzerinde yogunlasarak o vardir. Düsük fiyatlara cep telefonu tanitarak basladi ilk firma Nokia oldu.

Modern mobil kullanicilarin çok amaçli telefonu kullaniyor gibi, Nokia cep telefonlari Bu ‘, onun’ N Serisi ‘baslatarak cep telefonu dünyasinda e bir devrim getirdi iletisim, eglence ve is vb gibi farkli amaçlar ile gelen Serisi ‘ve’ W Serisi ‘. Nokia bütün bu yeni araçlar video oynatici, dijital kamera, müzik çalar, oyunlar, hafiza, GPS alicisi, GPRS, EDGE, Bluetooth, EDGE, WLAN, HSCSD, HSDPA, mesajlasma seçenekleri, tarayici, melodik zil sesleri gibi inanilmaz ve mükemmel özellikleri ile birlikte gelen , internet ve e-posta hizmetleri. Onlar islevselligi ve dayanikliligi ile kullanicilara nihai zevk sunuyoruz. Ayrica, Nokia bu gelismis telefonlar sik boyutlari ve sik görünümü ile gelir.

Bize son zamanlarda Nokia E71 Grey, N95 8GB, N96, E61i ve N79 gibi, piyasada tanitilmistir son Nokia cep telefonlarinin bazilari hakkinda bazi bilgiler atalim.

Bunlar arasinda, popüler telefonlardan biri dünya standartlarinda islevselligi ve sik görünümü ile birlikte gelen Nokia E71 Grey cep telefonu. Bu son derece dayanikli cep telefonu 320 x 240 piksel yüksek çözünürlük sunuyor ve Tam QWERTY klavye ve bes yönlü kaydirma tusu ile birlikte gelen 16 milyon renk içeren bir 2.36 inç TFT ekran ile geliyor. Bu parlak ve renkli ekran kullanicilar kolaylikla telefonun menü ve alt menülere erisim saglar. Bu GSM özellikli cep telefonu sinif 32 GPRS, sinif 32 EDGE, HSCSD, 3G-HSDPA, A2DP ve USB-microUSB destegi ile WLAN-Wi-Fi 802.11 b / g, Bluetooth v2.0 gibi sonsuz özellikleri ile satisa sunuluyor.

Kullanicilarina kristal netliginde görüntüler sunmak için, bu sik gadget da 2048 x 1536 piksel çözünürlük sunuyor ve otofokus, video (QVGA @ 15fps), flas ve ikincil video kamera ile geliyor 3.2 mega piksel güçlü bir dijital kamera ile geliyor görüntülü görüsme yapmak için. Sevdiginiz müzik ile bagli kalmak için, bir MP3/AAC/MPEG4 çalar ve FM radyo bulunuyor. Bu telefonun çekici özelliklerinden biri de 110 MB dahili hafiza ve 128 SDRAM Bellek MB ve microSD (TransFlash) kart yardimi ile 8 GB’a kadar genisletilebilir dis bellektir.

Nokia cep telefonlarinin aileden baska bir telefon 16 milyon renk ile 2,8 inç genis ekran ile geliyor ve 240 x 320 piksel istisnai bir çözünürlük sunuyor ve otomatik döndürmek için ivme sensörü ile birlikte gelen Nokia N95 8GB cep telefonu. Bu kaymak açilis aygiti 2592 x 1944 piksel yüksek çözünürlük ile gelir ve Carl Zeiss optik, otofokus, video (VGA 30fps), flas ve ikincil CIF video çagri kamera ile geliyor 5.0 mega piksel bir güç dolu dijital kamera bulunuyor. Paylasim mesajlari, yüksek hizli internet baglantisi ve veri iletimi de SMS, MMS, Email, Aninda Mesajlasma, WAP 2.0/xHTML, HTML, GPRS, EDGE, Bluetooth, USB, WLAN, HSCSD, 3G ve Kizilötesi portu ile mümkündür.

Bu vermeyen yakisikli en sasirtici özelligi kullanicilarin telefonlarinda veri sayida kaydetmek ve indirmenize izin veriyor onun 8 GB bellek. Kendi kredi eklemek için, ayni zamanda bir müzik çalar, video oynatici, Stereo FM Radyo, Ajanda, Ofis belge görüntüleyici, Bas-konus, Sesli arama / memo, handsfree Dahili, GPS alicisi, 3D Grafik HW Dahili ile birlikte Hizlandirici ve güvenilir bir pil bulunuyor.

Bunun gibi, tüm Nokia cep telefonlari unutulmaz bir deneyim hem de kullanicilara nihai zevk sunuyoruz. Onlar mobil kullanicilarin her türlü için en iyi arkadaslaridir.