LG GD880 mini tarzinda bir dizi islev yürütmektedir

LG GD880 Mini üreticisinden yeni yayimlanan yakisikli oldugunu. Bu bir dokunmatik ekran, Wi-Fi internet erisimi ve 5 mega piksel kamera gibi önemli özelliklere sahip islevsellik yüksek düzeyde sahiptir.

3.2 inç TFT kapasitif dokunmatik ekran, 480×854 piksel piksel düzen içinde 256K renge kadar görüntüleme, ekran kalitesi netlik ve derinlik yüksek düzeyde sunan yetenegine sahiptir. Ekran günlük asinma ve yipranma koruyarak ona çizilmeye karsi dayanikli malzemelerden imal ve ekran yatay ve dikey formlarda hem de görüntülenebilir anlamina gelir otomatik döndürme islevi sunan bir ivme sensörü sahiptir.

GD880 Mini hücresel aglar ve internet hem de bagli kalmak için bir dizi yöntem dayanir. GPRS ve kenar hem de sinif 10 sürümleri çok az veya hiç 3G kapsama olan alanlarda hücresel aglara baglanma ilk yol saglar. Alanlarda 3G kapsama mevcut oldugu, bir HSDPA baglantisi saniyede 7.2 mega bayt (saniyede 2 megabayt de HSUPA yaninda) kadar hizlarda internet saglar. Bir kablosuz internet yönlendirici bulundugu yerde Wi-Fi, bazi yerlerde daha hizli bir internet baglantisi sunuyor. Yönlendirici tarafindan verilen sinyalleri daha hizli bir baglanti ve bu nedenle gelismis bir tarama deneyimi saglayan, yakisikli tarafindan kullanilmaktadir. Bluetooth ve mikro USB baglantilari gibi diger cep telefonlari ve bilgisayarlar gibi diger uyumlu donanim aygitlari baglamak için yol saglar.

LG GD880 Mini 5 mega piksel övünme dijital fotograf makinesi dahili ile donatilmis olarak geliyor. Bu yüksek kaliteli hareketsiz görüntü olursa olsun yerini almistir saglar. Görüntü gelistirme özellikleri bir seçim kameralarin yazilim paketinin bir parçasi olarak dahil edilmistir. Bu otofokus, geo-tagging, yüz ve gülümseme tanima ve görüntü sabitleyici yer aliyor. Tabii ki, kamera da video çekebiliyor ve bu görüntü yakalama alternatif bir yöntem sunan, saniyede 30 kare hizinda VGA kalitesinde oldugunu.

Özellikleri genis bir seçim onun zaten etkileyici günlük islevselligi ekleyerek, LG GD880 Mini’nin spec listesinde yer almaktadir. Çok yönlü bir medya oynatici saatlerce eglenin kullanicilar tutmak için verilen ve bu müzik ve video dosyalari hem de ortak formatlarinin çogunu destekler. Bu bir stereo FM radyo çalar ve önceden yüklenmis oyunlar bir seçim ekleyin ve büyük bir mobil eglence cihazi var. Kullanicilar aninda arkadaslarinizla ve ailenizle düsüncelerini paylasmak, böylece sosyal ag entegrasyonu canli güncellemeleri sunuyor. Böyle bir belge görüntüleyici ve sesli not kaydedici gibi verimlilik özellikleri is kullanicilari hitap edecek.

Yakisikli boyutlari 102×47.6×10.6mm ve o sadece 99 gram agirliginda. Bu bir cep dostu cep telefonu yapar ve hafif agirligi hareket halindeyken tutmak ve kullanmak için bir zevk anlamina gelir. LG GD880 Mini stil fütüristik olarak tarif edilebilir, genis dokunmatik ekran ve köseli hatlari sayesinde gümüs bitmis.

LG kaliteli dokunmatik ekran telefonlar üretmek için bir üne sahip ve GD880 Mini kesinlikle bir istisna degildir ve kolayca bugüne kadar üreticinin en çekici yakisikli biri olarak tanimlanabilir.