Nokia E71 Beyaz nihai stil ve programi yeni Nokia is telefonu

Nokia E71 ya bir beyaz çelik renkli çerçeve ya da gri bir çelik renkli çerçeve mevcuttur saglam sik çerçeve gelir sofistike bir 3G smartphone. Özellikle bir is ya da bir yönetici telefon olarak da bilinir. Bu high-end ileri teknoloji ile birlikte birçok eglence özellikleri ile birlikte geliyor. Nokia 3.1 Series 60 yazilim sürümü ile tamamlayan bir Symbian sürümü 9.2 çalisir.

Bu telefon görüntüleme ve kamera ayarlari inanilmaz özelliklere sahiptir. Bazi gelismis özellikleri ile gömülü geliyor çünkü genç kusak arasinda ticari çok popüler. Bu görüntüleme özellikleri on alti yenilikçi olanaklara sahiptir. Bunlar – dijital yakinlastirma ile 3.2 mega piksel kamera, LED Flas, Flas Modu (otomatik, açik, kapali ve kirmizi göz), otomatik odaklama, CMOS sensör, Beyaz denge modlari (, günesli akkor ve floresan otomatik,) dahil çekim modlari hareketsiz, sekans, otomatik çekim ve video, Sahne modu (otomatik, kullanici tanimli, yakin çekim, portre, manzara, gece ve gece portre); renk tonu modu (negatif, normal, koyu kahverengi, siyah ve beyaz) daha.

Kendi yaratilis video yaparken, herhangi bir seçenek çesitli tür seçebilirler, onlar, video kaydedici (QCIF, MPEG4, 3GP, H263 ve MP4), Dijital video zoom, video beyaz dengesi (otomatik, günesli akkor ve floresan) olan , sahne modu (otomatik ve gece), Real player, flash lite 3, MP4, 3GP, H263 ve MPEG4 ve video akisi ile video oynatma. Yukarida belirtilen özellikleri kullanicilarin görüntüleme ihtiyaçlarina uygun ve resim her türlü alirken kullanici mümkün olan en iyi bitirmek kazanmak için izin vermek için kullanilabilir. Kullanici, DVD kalitesinde görüntüleme deneyimi için yüksek çözünürlüklü ekranda Nokia E71 görüntü ve video her türlü tadini çikarabilirsiniz.

Bu telefon bir 3G akilli telefon ve DVD kalitesinde ekrana sahip. Bu 320 x 240 piksel çözünürlüge sahip bir 2.3 inç QVGA 16 milyon renkli ekrana sahip. Nokia E71 ekranin altinda, kullanici sorunsuz kolay kullanimli metin giris yöntemi için tüm menüler ve tam QWERTY klavye gezinmek için bir navigasyon tusu bulacaksiniz.

Nokia E71 inanilmaz ses kalitesi ve netlik vardir, onun sesi gerçekten kullanicilarinin hayran birakir. MP3, WMA, AAC, AAC + ve eAAC ses kaydi ile + dosya (kisa AMR olarak) destekleyen müzik çalar var. Ayrica RDS destekli FM radyo, MP3 Zil, video zil sesleri, video kaydedici ve ses komutlari vardir. Tüm oldukça çok büyüleyici ve onun / müzik kendi tür sunarak rahat herhangi bir tutmak için yetenegi var.

Her telefon eglence ayri bir tesis oldugu gibi, bu telefon da digerlerinden farkli degil, ayni zamanda eglence için seçenekler degismistir. Bu cep telefonlarini üzerine diger kaynaklardan oyun indirmek istiyorum ve baska bir seçenek gömülü oyunlar olmasidir olanlar için indirilebilir oyunlar için seçenegi vardir. Bu Nokia, kullanicilar için bazi gömülü oyunlar E71has.

Bu 3G Akilli telefon agi gelismis QUAD Band teknolojisini destekler. Quad Band teknolojisi GSM 850, GSM 900, GSM 1800 ve GSM 1900 frekanslari vardir, telefon da WCDMA teknolojisi ile insa edilmistir.

E71 internet servis e-posta ekleri destekler. Internet Mini haritalar ile de sadece Nokia Tarayici HTML ve HTML Tarayici yapilabilir ve olabilir.

Wi-Fi, HSCSD, GPRS ve EDGE – 3G HSDPA, USB Kablosu port, Kizilötesi, Bluetooth (Bluetooth aslinda veri aktarimi için kullanilir), WLAN olan baglanti seçenekleri yedi muhtesem çesidi vardir.

Biz Nokia E71 Beyaz bir is telefonu ve telefonunuzun Ajanda menüsündeki bazi benzersiz özelliklere sahip oldugunu biliyorum. Onun organizatör bölüm sadece kullanicilari için bir asistani olarak çalisiyor. Bu gelismis Rehber, görüntüler, temas önemli olaylari ve program (haftalik ve aylik görünüm), saat (analog ve dijital), çalar saat, dönüsüm, aktif notlar için kolay hesaplama ve dönüstürücü için hesap makinesi, yapilacaklar listesi, için takvim hatirlatmalar vardir herhangi bir önemli is yapiyor an için, IP Internet Arama, konferans görüsmesi, bas-konus, eller serbest hoparlör üzerinden ses, çagri bekletme, çagri tutma ve çok iyi bilinen çagri arama zamanlayici, telefon kilidi ve uzaktan kumanda ile birlikte yönlendirme seçenegi kilitleyin. Bu agir telefon sadece yüz yirmi yedi gram (127 gram) ve boyutlari sadece 114 x 57 x 10 mm agirliginda.