Simdi üçüncü taraf çözümleri kullanarak i-telefonlar 3g kilidini açabilir

Tartisma bugün en zor konulardan biri iphone 3G kilidini nasil. Sim karti kilitli bir kez kilidi olamaz söylentiler olmustur. Ama bu dogru degil. Teklif kolayca Sim kart kilidini hangi kullanarak internet üzerinden 3g iphone çözümler kilidini ABD ve Ingiltere’de birçok üst sirket bulunmaktadir. Telefonunuzu kazara düstü veya hasar normalde Sim karti kilitli. Böyle bir senaryoda, 3G iphone tamamen erisilemez hale gelecektir. Ama teknoloji sayesinde, simdi Sim karti kilidini ve tüm verileri almak ve ayni zamanda iphone kullanmak mümkün olacak.

Bu telefon kendini insa çok sayida yararli özellik sunuyor, çünkü yillar içinde, iphone popülaritesi artmistir. IPhone 3G multimedya seçenekleri ile etkin sanat akilli bir devlet olarak kabul edilir. Bu renkli bir çoklu-dokunmatik ekrana sahip ve bu telefon gerçekten popüler yapan seydir. 3G iPhone gelismis özelliklerden bazilari kisa mesaj gibi görsel sesli posta bulunur. Ayrica bir tasinabilir medya çalar, kamerali cep telefonu, web tarama ve e-posta tesis ile etkindir. Ikinci kusak ya da iPhone 3G HSDPA ile UMTS (Evrensel Mobil Telekomünikasyon Sistemi) (Yüksek Hizli Indirme Paket Erisimi) sahipken iPhone ilk nesil EDGE ile Dört bant GSM (GSM Gelisimi için Gelistirilmis Veri Hizlari) vardi. Bu, daha yüksek bir hiz ve veri transferi kapasitesi saglar.

IPhone 3G kilitlenebilir bir Sim kart ile satilir. Ama sim karti yanlislikla kilitli veya telefonda küçük fiziksel zarar bile nedeniyle olur zamanlar vardir. Böyle bir sey telefonunuza olur ve Sim karti kilitli alirsa o zaman nasil 3g iphone kilidini olacak mi? Simdi hiçbir zaman iphone 3g kilidini açmak için yardimci olabilir mevcut hat çözümleri ve yazilim üst vardir, çünkü stres almak için bir neden kesinlikle yoktur. Tabii ki birkaç dakika içinde iPhone kilidini açabilir ilan ama sonra hepsi saygin olmayan internet üzerinden yüzlerce firma var. Eger internetten böyle bir yazilim indirme düsünüyorsaniz o zaman kontrol etmek ve ürün hakkinda mümkün oldugu kadar çok degerlendirme gibi bulmak çift gerekir. Ayrica, sirket veya web sitesi 24×7 teknik destek ve para iade garantisi sunan olup olmadigini ögrenmek gerekir.

Tüm bu unlock 3g iphone çözümleri önemli bir fiyat için gelmek oldugunu. Eger fiyat ödemeye hazir iseniz o zaman deger için para almak gerekir. Satis sonrasi hizmet, teknik destek, her türlü, ve gelecekteki güncellemeler sonrasi yani sira iphone 3g çözümler kilidini sunan çesitli web siteleri vardir. Bunlar üyelik almak ya da çözümden yüklemeniz gerekir web siteleri vardir. 50 kerelik ücretleri $ – Bazi web siteleri ayrica $ 40 ila sey için ömür boyu destek sunuyoruz. Hatirlanmasi gereken en önemli sey, daha fazla ödeme ve ücretsiz yazilimi indirmek ve Sim karta zarar daha barisik olmak için daha iyi olmasidir.