skype fring yasaklandi

skype tarafindan yasaklanmis Fring
12 Temmuz’da 2.010 Fring nedeniyle yasal islem tehditlerine kendi mobil istemci skype kaldirmak zorunda edildigini duyurdu.

ne fring nedir?
Fring asina olmayanlar için, bu fringsters, AIM gibi, birden fazla ag arasinda kisilerine ile iletisim denilen kullanicilari saglayan bir cep telefonu uygulamasi, olan, Google Talk, Facebook, MSN, ve yakin zamana kadar Skype. Fring en skype entegrasyon ve birçok cep telefonlari için bir yerli skype müsteri eksikligi büyük ölçüde son popülerlik atfedilir.

Skypes yanit
Fing onlarin kendi blog yazisi savunma ve Fring onun yasagi inkar ile karsilik verdi Skype tarafindan yasaklanmis edildigini duyurdu Kisa bir süre sonra.

Ve Skype’in API Kullanim Sartlari ve Son Kullanici Lisans Sözlesmesi ihlal bir sekilde – Fring bu kullanilmak üzere tasarlanmis degildi bir sekilde Skype yazilimi kullaniyordum. Bu dostça çözmek için denemek için bir süre Fring ile konusurken oldum.

Bu durumda, ancak, Skype bloke oldugunu Fring iddialari için hiçbir gerçek yoktur. Fring kendi basina Skype islevi kaldirmak için karar verdi.

Skypes tam cevap okumak

herkes kaybeder
Bu anlasmazlik herkes bir kaybeden. Skype, Fring ve tüm kullanicilarinin çogu.

Fring çünkü Skype IM, Skype Arama ve Skype Video Chat bu kadar destek yeni kullanicilar büyük bir akin zevk. Bu kullanicilarin bazilari Fring kullanmaya devam edebilirsiniz. Ama skype olmadan bu kullanicilarin çogu kendi telefon için Skype destegi ile bir mobil istemci için kendi arama dönecektir. Su anda Nimbuzz sonraki en iyi sey gibi görünüyor.

Onlarin kullanicilardan tepkiler çok sayida bakmak Eger Skype toplum Skype ile üzgün oldugunu göreceksiniz. Kullanici fustration çogu mobil istemci eksikligi etrafinda döner. Son zamanlarda skype windows mobil yerli uygulamasi çekti ve Verizon ile bir harici anlasma girdi. Bu yüzden onlarin bir yerli android Uygulamasi, Evo ve diger non-Verizon android kullanicilari olmasina ragmen bunu kullanamaz. Skype daha fazla mobil kullanici destegi eklemek için hizli hareket etmezse, kullanicilari hizla telefonlarinda çalisacak diger hizmetler için hareket edecek.

Kullanicilar gerçekten bu anlasmazlik kaybetmek. Skype kullanicilari sadece kendi cep telefonlarinda Skype kullanmak istiyorum. Dogrudan Skype veya Fring gibi bir üçüncü taraf uygulamasi bir yerli uygulama kullaniyorsaniz, onlari çok az fark yapar. Uzun süreli Skype kullanicilari Skype terk ve yeni bir çözüm bulmak zorunda edilmektedir. Kayit ve zor kismi olacagini hizmeti kullanmaya baslamak için eski skype kisileri ikna, Skype zor olmayabilir daha da ya da daha iyi çalisan baska bir hizmet bulurken.

hala video görüsmeleri için çözüm fring nedir?
Yasagi ile ilgili ögrendikten sonra ben hos hala Fring kullanarak esim için bir video aramasi yapabilir sasirdi. Ikimiz de bizim telefonlarda kurulum Fring çünkü bu oldu, bu yüzden bir Fring ücretsiz Fring Video çagrisi oldu. Ama, tabii ki Fring üzerinde degildi benim Skype kisileri tüm Fring kisi listesinden kayboldu ve ben onlari aramak olamazdi.

Fring hala mobil video aramalari mobil yapmak için kullanilabilir iken, Fring bilgisayariniz için izin için bir uygulama yoktur. Skype bir mobil istemci için kullanicilari özlem birakir Yani tipki, Fring bir PC Client ile ayni sorun var.

Sadece mobil-to-mobil görüntülü görüsme yapmak isteyen varsa, o zaman Fring sizin için iyi çalisabilir. Henüz bir video aramasi yetenekli telefon yok baskalariyla görüntülü görüsme için ariyorsaniz Ama eger Qik gibi diger Video arama servislerinin bakmak isteyeceksiniz.