Sony Ericsson k608i

Sony cep telefonlari nedeniyle parlak ve muhtesem modelleri oldukça popüler. Sony Ericsson modellerinin çesitli türlü ve tüm Birlesik Krallik’ta derece popülerdir. Sony cep telefonlari nedeniyle farkli tasarimlar ve en son özellikleri etkileri yaptik. Çesitli Sony cep telefonu modelleri arasinda, Sony Ericsson k608i ince ve sik 3G Smartphone oldugunu. Peki, Sony k608i yeterince çekici gümüs renkli gövde ve dokunsal kaplama ile birlikte gelir. Popüler K-serisi cep telefonlari arasinda, Sony Ericsson k608i en son özellikleri ile çekici ve mükemmel bir cep telefonu.

özellikleri:

Kamerali cep telefonu: Sony k608i özellikle net ve canli fotograf çekmek için 1.3 megapiksel kamera ile donatilmistir. Onun dijital zoom çok iyi süper kamera destekler. Bunun yani sira, parlak ve net görüntü saglayan dahili bir fotograf isik vardir. Fotograf editörü yardimi ile, ayni zamanda isteginize göre Fotografi düzenlemek ve degistirebilirsiniz. Simdi, Sony k608i yardimiyla tüm çarpici ve yakin anlari yakalamak ve sevdiklerinizle paylasabilirsiniz.

Görüntülü arama: Bu çarpici özellik arayan o Sony k608i yardimi ile konusuyor kime herkes görüntülemenizi saglar. Peki, bu özellik gerçek bir yasam durumu verir. Yani, Sony k608i video arama tesisin heyecanini yasamaya.

FM Radyo: Evet, Sony Ericsson k608i bir FM radyo özelligi ile dösenmistir. Simdi, seçtiginiz radyo istasyonu ayarlayin ve dinlemek gibi müzik türlü tadini çikarabilirsiniz. Peki, en sevdiginiz müzik dinlemek ve kendi cep telefonu video izlemek saglayan entegre bir medya oynatici vardir. Sony Ericsson k608i yatistirici polifonik zil sesleri ile birlikte gelir; müzik ilgi göre, ayrica MusicDJ yardimi ile kendi zil yapabilirsiniz.

Java teknolojisi: Sony Ericsson k608i çok iyi yeni Java teknolojisi tarafindan desteklenmektedir. Bu teknoloji, kullanicinin her zaman her yerde oyun oynamak için izin verir. Yani, en son ve popüler mobil oyun indirebilir ve bu oyunlari oynarken bir iyi bir zaman var.

MMS: Sony Ericsson k608i kisa mesaj, anlik mesajlasma, MMS video mesajlasma ve e-posta olusmaktadir MMS özelliklere sahiptir. Peki, MMS mesajlasma Bir kullanici ayni zamanda PC, dizüstü bilgisayar, PDA, vb MMS aktarabilirsiniz fotograf görüntüleri, video, ses ve metin, vb olusan

Bu özellikleri disinda, Bluetooth ve Internet gibi Sony Ericsson K608i diger özellikleri vardir. Simdi, Sony Ericsson K608i cep telefonu ile sevdiklerinize ve digerleri ile konusun.

Sony Ericsson k608i