Sony Ericsson K850i – Fortus cep telefonu incelemesi

En güzel at 3g

Sony Ericsson Cyber ??Shot hatti, K850i en yeni mobil teknolojinin sinirlarini genisletti. Bu kesim mobil sadece piyasadaki en iyi kameralar ve en son özellikleri birine sahip, K850i selefine göre daha sik, daha kompakt bir tasarima sahiptir ve baslarini açmak için emin olabilirsiniz.

Degil geleneksel bir çikolata telefon, K850i elinizi ya da cebinizde rahatça sigacak. Parlak, akkor Döseme K850i sik, modern özellikler altini çiziyor siyah kasa, telefon sofistike bir görünüm verir. Ya isik yesil veya kadife mavi mevcuttur, parlayan süs hem de telefon ve isiklar navigasyon pad orta bölümünde vurgulamaktadir.

Navigasyon pedi de K800i ve K810i ile karsilastirildiginda yeni bir tasarima sahip. Bunun yerine zahmetli joystick birçok kullanici erken modellerinde ile mücadele, K850i kullanimi daha kolay olan gerçek bir ped bulunmaktadir. Ne yazik ki, Sony Ericsson biraz sayi tuslarina örtüsen, oldukça garip bir yerde navigasyon pad konumlandirilmis, bu yüzden hala bazi zorluklar teskil etmektedir. Tus takimi kendisi çekici ve islevsel, ancak dügmeleri büyük parmaklar için kullanimi zor hale küçük ve düz.

Tuslari ve beceriksiz navigasyon pad alisik kez olmak, K850i kusursuzdur. Bu dikkat gerektiren benzersiz bir tasarima sahip, müthis görünüyor. 2,4 inç yüksek çözünürlüklü ekran uzun süreli kullanim için çizilmeye dayanikli malzemeden olusan ve bu gerçekten her seyi yapiyor cep telefonu oldugunu. K850i ilk 3G cyber shot cep telefonu ve Walkman telefonlarda bulunan bu rakip bir müzik çalar bulunuyor.

K850i mevcut sadece 5 megapiksel kamerali cep telefonlari biridir ve kolayca özel dijital kamera yerini alabilir. K850i bir 16X dijital kalitede kaybetmez zum, otomatik odaklama ve herhangi bir isik kosullarinda harika fotograflar için bir Xenon flas bulunuyor. Kamera modunu ve entegre resim sabitleyici video ve fotograflari üstün kalite verir ayarlamak için yakisikli tarafinda uygun bir dügmesi vardir. K850i de 9 arka arkaya çekim yakalamak ve en iyi, kirmizi göz azaltma özelligi seçmenize olanak saglar BestPic, ve diger eglenceli görüntüleme uygulamalari içerir.

Müzik çalar tüm önemli dosya formatlari destegi ve FM radyo ile, kamera gibi neredeyse etkileyici. Dahil medya yöneticisi yazilimi müzik ve telefon ve PC ve PlayNow ve TrackID dahil olmak üzere Ericsson Walkman telefon ile ayni aksesuarlari, birçok K850i özellikleri arasinda diger medya dosyalarini kolay aktarim saglar. Ses netligi hoparlör ve istege bagli kablosuz kulaklik hem araciligiyla sasirtici. K850i dahili bellek 40 MB ve 4 GB’a kadar genisletilebilir MicroSD hafiza karti, hem de yüksek kapasiteli bellek sopa ile uyumludur.

K850i 3G özellikleri mükemmel bir mobil internet deneyimi saglar. Bir hizli baglanti ile en sevdiginiz web sitelerine sörf, hizli zil sesleri, oyunlar ve diger uygulamalar indirmek ve RSS beslemeleri ile en son haberleri en üstünde yer. K850i de tek dokunusla mesajlasma fonksiyonlari için push e-posta özellikleri.

Tuslari biraz kipir kipir olsa da size K850i yapabileceginiz her seyi kesfetmek kez, bu küçük kusur çabuk unutulmus olacak. Sony Ericsson gerçekten bu mukadder klasik ile mobil beklentileri asti. K850i kisa sürede asti olmayacak bir müthis yakisikli oldugunu.