Sony Ericsson vivaz yanlisi bir teknolojik etkileyici smartphone

Yeni Smartphone modelleri günlük görünüste serbest birakilmasi ile, sizin için dogru telefon seçimi zor bir görev olabilir. Sony Ericsson, yeni Vivaz Pro ile koz geldi. Kullanicilarin her türlü hitap emin olan çok yönlülük tür sunan, bu yakisikli dokunmatik ekran navigasyon, tam QWERTY klavye ve bes megapiksel dijital kamera gibi önemli özelliklere sahip.

Ekran görüntüleri üzerinde muhtesem kalitede görüntülenmesi 360x 640 piksel düzeni içinde 16 milyon renge kadar görüntüleme yetenegi sunan 3.2 inç TFT dokunmatik ekran sayesinde saglanir. Bu yatay ve dikey formlarda görülebilir böylece otomatik olarak ekran içerigini döner ivme sensörü yerlesik bir ile birlikte özellikle, fotograf ve video dosyalari görüntülemek için mükemmel yapar. Ekranin kendisi günlük asinma ve yipranma korur çizilmeye dayanikli malzemelerden üretilmistir.

109x 52x 15 mm ölçülerinde olan Sony Ericsson Vivaz Pro özellikleri listesi verilen sasirtici derecede kompakt modellerden bir tanesi. Bu cep tutmak ve kullanmak için bir konfor dostu telefon yapmak 117 g agirliginda.

Hareket halindeyken iken, kullanicilar hücresel aglar ve internete bagli kalmak için bir dizi seçenek mevcuttur. GPRS ve EDGE hem de sinif 10 sürümleri hücresel aglara baglanma birincil yöntem ile cep telefonu saglar. Internet erisimi 3G kapsama (saniyede 2 MB HSUPA ile birlikte saniyede 10.2 mega bayt kadar hizlarda bir HSDPA sayesinde) her iki ile saglanir.

Vivaz Pro ve orijinal Vivaz arasindaki temel donanim farklardan biri, klavye yani sira, bes mega piksel kamera. Orijinal modeli özellikleri ve sekiz mega piksel kamera da, Vivaz Pro yüksek kalitede fotograf ve video çikan 2560x 1920 piksel piksel çözünürlükte çalisir etkileyici bir bes mega piksel kamera içeriyor. Aslinda, video saniyede 24 çerçeve hizinda 720p (HD) kaydedilir. Fotograf çok kaliteli alma görevi kolaylastirmak için, bir dizi özellik Otofokus, dokunmatik odaklama, yüz ve gülümseme tanima, görüntü sabitleyici ve LED flas arasinda degisen standart olarak yer almaktadir. Geo-tagging GPS sayesinde çalisir ve otomatik olarak fotografin çekildigi hangi konumunu kaydeder.

Depolama ve belgeler için, müzik dosyalari ve diger veriler, dahili depolama 75 MB Sony Ericsson Vivaz Pro içinde standart olarak saglanir. Bunun yani sira, bir mikro SD kart yuvasi önceden yüklenmis 8 GB hafiza karti ile birlikte geliyor. Bu konaklama imkanina sahip olmanin 16 GB’a kadar daha büyük bir kart, takarak yükseltilebilir ragmen. Büyük iç telefon rehberi sonsuz sayida kisileri saklamak ve Photocall islevini kullanir olabilir.

Günlük islevsellik ve estetik, yüksek seviyeleri göz önüne alindiginda, Sony Ericsson Vivaz Pro keneler tüm kutulari görünür ve modern bir akilli telefon bakmak her seyi sunuyor. Dokunmatik ekran navigasyon ve tam QWERTY klavye verimlilik kombinasyonu çok yönlü cep telefonu ne kadar göstermektedir.