Sony Xperia x10 bir yorum

Sony’nin akilli telefonlar modern serisi arasinda Xperia X10 yeni bir fan asagidaki çekmek için kullanicilar-kadar sadik Nokia için en heyecan verici aygiti olarak öne çikiyor. Gadget son derece çekici tasarimi, Android, muhtesem bir görüntü ve davetkar bir özel deri ile size agir. Iste mekanik ve performans bir ayrinti gözden geçirilmesidir.
donanim

X10 görünümü parlak plastik kapak ile çekici görünüyor, ama sik kullanan kullanicilar genellikle bu sadece iyi bir görünüm ile sinirli oldugunu biliyoruz. Çantanizda veya cebinizde küçük esyalari ile tutuldugunda kisa sürede bunu etrafinda tasima baslangiç ??olarak, bu parmak lekeleri ve çizikler alir. Sonuç garip bakiyor, etrafinda gösteris yapmak için istekli olmadigini telefon yanlis.

VGA ekran, 4-inç genis ekran ile eglenceli, ancak küçük, narin elleriyle bir kadin özellikle ayni genislikte bir felâket yapar. Arka kapak ancak bunu tutmak için güzel hissediyorum kavisli kenarlari olmak istiyorum gibi yumusak n düzgün. Telefonun kalinligi sik n ultra-ince tasarim yapma 13mm duruyor.

Bunlari olmasini bekliyoruz nerede tipik dügmeleri ve baglantilari vardir. Mikro-USB baglanti noktasi flep tüy birikimi korumak için kapali ve 3.5mm kulaklik baglantisi ile birlikte üst kisminda yer oldugunu. Kameranin sag tarafinda ses kontrolü ve 2 kademeli kamera kontrolleri bulabilirsiniz. Menü, geri dügmesi ve ana ev dügmesi üst kisminda ekranin asagida yer almaktadir. Ayrica X10 için yükseltilmis bir geçis yapmak isteyen birçok kullanici özel bir arama dügmesi özleyecegim.

Walkman jack yerlestirme iyidir ve müzik sunumu çok iyi. Sinyal-gürültü orani mükemmel ve neredeyse hiç elektrik çevrimiçi gürültü algilayabilir. Bu düsük gürültü egilim kaliteli alici ses için en iyi sinyal oldugunu. Test çalisir yapiliyor zaman asla mümkün çizgi statik vardi. Hoparlör yaratici düz yerlestirilmis zaman hacim kaybini önlemek için yan yerlestirilen ve çok tatmin edici bir konferans görüsmesi deneyimi verir.
yazilimi:

Android 1.6 2 tweaks ile Sony Ericsson tarafindan modifiye edilmistir;

1) Timescape, hangi bir sosyal platformlarda arkadaslarinizin güncellemeleri zaman çizelgesi yani sira diger telefon hizmetleri (fotograf, MMS, e-posta, SMS vb) verir. Arayüzü bile 1 GHz Snapdragon çekirdek ile pazarda en hizli degildir.

2) En sevdiginiz ve son oynatilan parça listesi ile video, müzik ve fotograf tarama yetenegi besler Mediscape. Bu tarama modu çesitli destekler.

Kamera 8.1 megapiksel sahiptir ve nesne fotografçiliga genellikle sürece halindeyken olanlara oldukça çok tatmin edici bir sonuç verir. Ancak resim mükemmellik elinizi beyaz dengesi kontrolü, gülümseme algilama, sabit sonsuz odak, sahne modlari ve diger fonksiyonlarin bir çok liste gibi kamera-özellikleri almak için mutlu her zaman USPS (benzersiz satis teklifi) Sony’nin biri olabilir olacaktir olmak. Daha çekici Eger iyi bir çerçeve çekim ve ayarli otomatik odaklama var saglar ve sadece Sony taninir bu akilli ve dürüst özelliklerinden biridir kamera lensi yaninda bir “fotograf isik” varligidir.