bir iphone sahibi olmak neden

IPhone o kirilirsa sizin için tamir birçok ucuz iPhone tamir sirket bulunmaktadir. Kirik bir iPhone ekran sik karsilasilan bir sorundur, ama ucuz iPhone onarim ile bunu hiçbir zaman tekrar çalisma var olabilir. Sadece telefonlar degistirmelisiniz eger iPhone tamir çabaya deger ya da eger size sözlesme sonuna yaklasiyor eger kullanmak, ya da olabilir sizin çekmeceleri diger telefonlar bir dizi var ancak eger, merak ediyor olabilirsiniz. Bu bir iPhone sahibi olmak böyle büyük bir gadget ve neden ilk etapta bir tane aldim neden hatirlamamiz gerekiyor o zaman bu gibi zamanlarda var. IPhone tamir çok önemlidir neden bastan iPhone asik zaman sonra göreceksiniz.

iPhone tam anlamiyla gezegen ve kendisine özel sahiplerinin kulübü bir sey … bir kurum olma yol açmistir disari kendilerini is yerinde ve geceleri, aksam disari getirilen bulmak iPhone’lar çoklugu süpürüldü bir çilginligi vardir. Onlar çekingen ya da gösteris olma onlarin iPhone-wielding arkadaslari suçlamak gibi birçok ‘yabancilar’ için bu çekisme için bir neden olabilir. Bu gerçekten asagi gelir Ancak ne kiskançlik muhtemelen – gadget kendisi kiskançlik, ve simdi ait oldugu küçük grup.

Diger insanlar genellikle denemek ve iPhone onlarin eksikligi telafi ve birçok çalisacagiz ve HC Kahramanlar ve Google telefonlara dönüstürmek pek çok yolu vardir. Ancak kabul etmek almak için çaresizlik içinde, sadece kendi ürün güven kendi eksikligi ihanet. Bir sey ne kadar iyi bu telefonlarin pek çok oldugunu, – onlar sadece destek ve iPhone basarisini ve uzun ömürlü bir sonucu olarak üretti bu toplum eksikligi. IPhone tamir alirsaniz o zaman bir kez daha uygulamalar çok büyük araligi erisebilir – Sonic, Worms, Iran ve Halat ‘n Fly Prensi, gibi bilgisayar oyunlari uygulamalar bu araç GPS sistemleri (yapilmis gibi hareket edebilir Tom Tom ile en yakin restoran ve barlar nerede söyleyebilirim daha az degil), ve hatta bilgisayarinizin kontrolünü saglayabilirsiniz. Ayni zamanda sarki ve digerleri sadece iftihar edemez videolari için çizgi roman, erisebilirsiniz. Ancak iyi diger telefonlar, onlar sadece büyük yayincilar kaydolmak için gereken piyasa yok.

Bu büyük bir pazar da iPhone ile kullanmak için daha fazla insan anlamina gelir. Bu aksi oldugundan daha bir topluluk yönü ile herhangi bir uygulama aninda iPhone’da daha iyi çalismasi anlamina gelir. Ayni zamanda bir iPhone ile telefon hakkinda konusmak için daha fazla insan anlamina gelir. Bu anlamda bir iPhone birlestirici oldugunu ve trende oldugunuzda müzik dinlemek için disari olsun ayni zamanda bir iPhone uygulamalari almak için hangi danismanlik ve isteyen baslayacak olan çevrenizdeki herkesin bulacaksiniz senin bkz.

Ve sonunda iPhone tamir almak için en temel nedeni telefonun teknik açidan büyük oldugunu basitçe. Bu farkli uygulamalar yüzlerce vardir, sorunsuz ve asla çöker çalisir, size e-posta uzak asla konum anlamina sürekli internet baglantisi ve nesne itme vardir … daha ne istiyorsun ki? Böylece Nokia 3210 geri koymak ve iPhone tamir olsun!