bir iphone youtube video izlemek bir ögretici

YouTube büyük bir hayrani misiniz? Siz de benim gibi bir sey yapiyorsaniz, o zaman sonsuz yüklenen yeni ve komik video klipleri arayan gün geçirmek. Peki, Apple’in iPhone sayesinde, YouTube bagimlilari artik altin tekstil bulunmaktadir. IPhone nerede olursak olalim bizi YouTube keyfini çikarmanizi saglar.

Apple satis iPhone kullaniyor en iyi islevlerinden biri YouTube üzerinden yetenekleri izlemek, online video. Bu iPhone sahipleri günlük yükleniyor yeni bir sürekli akisi ile onlar milyonlarca bir kütüphane istediginiz herhangi bir video izlemenize olanak saglar. Ne IPhone hakkinda harika kullanicilar iPhone platformu kullanimi kolay yepyeni bir arama islemi ögrenmeden bütün bu yeni videolar ve eski sik kesfedebilirsiniz olmasidir.

Iste bu videolari izlemek için nasil hizli ve kolay bir ögretici oldugunu:

Dokunusla baslamak veya iPhone ana ekranindan “YouTube” simgesine dokunun. Simgesi ekranda küçük bir televizyon gibi görünmelidir. Bu dokunulmasi YouTube’un ana sayfasina yönlendirir.

Eger YouTube ana sayfasinda konum sonra, baslamak için “Ara” dügmesini bulabilirsiniz. Anahtar kelimeler yazarak en acemi iPhone kullanicilari yapmak bir yaygin hata, onlar hafifçe YouTube anahtar kelimeler için alan dokunmak unutmayin. Orada anahtar kelime alanina temas olmasi gerekir ya da hiçbir sey için yazarak bir sürü yapiyoruz.

YouTube sitesinde herhangi bir yeni video bulmak için özel veya genis anahtar kelimeler kullanabilirsiniz. IPhone sanal tus takimi istediginiz herhangi bir videoyu bulmaniza yardimci olabilir deyisle oldukça basit tür yapar.

Simdi “Arama Sonuçlari” sayfasinda, sorgu arama için çalisabilir bir YouTube sonucu “video” etiketli simgeyi vurgulayin ki. Video erismek için, simgesini bastirin için isaret parmaginizi kullanin. Video olan herhangi beraberindeki bilgi görüntülenecektir.

Seçilen video için “Play” simgesine dokunarak hizli oyun seçenekleri baslayin. Bu ekranin alt merkezli olacak. Ayrica video dogrudan gitmek için diger görüntüleme seçenekleri atlayabilirsiniz.

IPhone ana video ekraninin disinda bosluk dokunarak, YouTube ve iPhone video araçlari erisebilirsiniz. Bu “Rewind” ve “Fast Forward” gibi araçlari, kendi hizda video izlemek için izin verir. Eger baslamak ya da geri dönmek için video herhangi bir nokta seçin saglayan bir sürgülü bar da bulunmaktadir.

IPhone da “Düzenle” araci ile kendi YouTube simgeler ve video araç çubugu olusturmak için olanak saglar. Bu özellik, telefonun üst kismindaki “Daha fazla” ikonuna tiklayarak bulunur.