genç ceplerinde manifatura yarismasinda 25.000 $

O 15 saniye içinde “Mary Poppins” dan tekerleme “supercalifragilisticexpialidocious” yazdiginiz sonra Claysburg, Pa, biri sansli on üç yasindaki, Morgan Pozgar, 2007 yilinda LG Milli manifatura sampiyonu oldu.
O üzerinde elektronik sirketi LG onu 25.000 $ ödül geçirmek için neler oldugunu sordu, o “Ben, alisveris ve giysi çok satin almak için gidiyorum” cevabini verdi.

East Coast sampiyonu olmak için Manhattan’daki Roseland Ballroom yaklasik 200 diger rakipleri yenerek Pozgar sonra mesaj manifatura Los Angeles West Coast sampiyonu Eli Tirosh, 21, yendi:. “Supercalifragilisticexpialidoucious onun sesi oldukça igrenç bir sey olsa da ise her zaman erken gelismis ses olacak kadar yüksek sesle söyleyin. ”

O arkadaslari ve ailesine bir ay 8.000 ‘den fazla kisa mesaj gönderir tahmin.
Daha sonra 2009 yilinda biz geçen yilki yarisma Des Moines, Iowa, 15 yasindaki Kate Moore kazandi, ama simdi daha sürprizlere hazirlikli olmak görmek için sasirdilar.

LG Cep Telefonlari Brooklyn 13 yasindaki Brianna Hendrickson 2010 yilinda dördüncü yillik LG ABD Ulusal manifatura Sampiyonasi’nin galibi oldugunu açikladi.

Onlar basinin üzerinde ekranlarinda çikti gibi tüm yarismacilar LG Ally cihazlari, kopyalama kaliplari ve tümceleri kullanilir.

Yeni sampiyon 50.000 $ ev bu zaman aldi ve simdi ona para ödülü iki katina ve ayni zamanda, LG 50.000 $ ‘lik bagis yapacak bir sadaka seçmek için sansina sahip olacak Iyi Mücadelesi için LG Metin rekabet hazirdir.

Brianna bir aylik ortalama 7.000 kisa mesaj gönderir, bu yüzden bu para ödülü onun gökdelen faturalari bazi kapsayacak umut!

Brianna ifade yazarak yarismanin büyük ödülü kapti, “Old McDonald oh bir çiftlik, Ei, ei, vardi! Ve bu çiftlikte o bir sampiyon vardi. Orada W / burada Txtr ve BFF. Burada bir metin, her yerde bir metin, metin-metin! ”

Onun LG Ally cep telefonu kullanarak 60 saniye içinde, hatasiz Brianna tarafindan tamamlandi açikça bir metin orijinal klasik sarki Old McDonald adaptasyonu söz olan bu metin, bir çiftlik vardi.

“Ben son ifade gördüm ve benim parmak yeterince hizli olmaz endiseli zaman gerçekten gergindim,” sampiyon Brianna dedi.

“Ilan benim adim Isitme hepsi ayni zamanda sasirtici ve sok edici oldu. Ben kazandi ve iyi Mücadelesi için LG Yazi de rekabet devam sabirsizlikla bekliyorum inanamiyorum, “O devam etti.

Bir yan not, Brianna, Metin Saldiri, Kör manifatura, Metin Blitz ve U Hoparlör Txt mi gibi olaylar rekabet 500.000 yarismacilarin baslangiç ??havuzu, karsi rekabet kazanmayi basardi.