sik Motorola RAZR2 espresso ile hayatinizi degistirin

Motorola cep telefonlari alaninda lider bir isim. Bu sirket çok basarili telefonu modelleri baslatti. Bu kez, tüm yeni çekici özellikleri ile Motorola RAZR2 Espresso oldugunu. Yakisikli Bu model RAZER serisinin basarisi için ektir. Bu akilli telefon tüm yeni gelismis özellikleri ile donatilmistir. Tüm bu gömülü özellikleri çok kullanici dostu ve pratik yararlidir. Yakisikli Bu göz alici kapak açma tasarimi ile kullanilabilir. Büyük TFT ekran ile parlak ve lehçe bitmis metalik kapagi vardir.

Telefonun kendisi için müsterilerine sürüklemek için zarif tasarimi ve renkleri ile birlikte gelir. Gadget küresel iletisim takip etmek ikinci ve üçüncü nesil aglari destekler. Sadece 125 gram agirliginda ve boyutlari 103 x 53 x 13 mm oldugu gibi Motorola RAZR2 Espresso çok kompakt ve kullanisli. Bu yakisikli ile bir 2.2 inç önlemler büyük TFT ekranda metin ve görüntüleri görüntüleyebilirsiniz. Bu TFT ekran 256K renk ve 240 x 320 piksel çözünürlükte görülebilir.

Bu yakisikli tarafindan desteklenen zil sesleri türleri polifonik ve MP3 vardir. Bu zil sesleri yüksek kalitede ses saglar. Zil sesleri disinda, cep telefonu ayni zamanda vibratör modunda konabilir. Hafiza ile 45 MB kayitlari, görüntü dosyalari ve video dosyalari çok sayida saklayabilirsiniz. Telefon rehberi iletisim bilgilerini bol saklamak için neredeyse 1000 giris saklamak için kapasitesine sahiptir. Bluetooth ve USB özellikleri yardimiyla dahil olmak üzere diger aletler, dosyalari paylasmak için birçok yol vardir. Bu Motorola RAZR2 Espresso telefonun EDGE özelligi kullanicilarin yüksek hizda ve kolaylikla internet erisim saglar. Bu WAP tarayicisi kullanicilarin mümkün olan en hizli hizda veri indirmek için saglayan var.

Sözlü iletisim disinda, kullanicilar ayni zamanda SMS, EMS, MMS, e-posta ve anlik mesajlasma yoluyla mesaj gönderip alabilirsiniz. Motorola RAZR2 Espresso cep telefonunun kamera 1600 x 1200 piksel çözünürlükte görüntü yakalamak için ve ayni zamanda unutulmaz anlari video çekmek için kullanilabilir kullanilabilir 2 mega piksel oldugunu. Dahili GPS alicisi dogru konumlama bilgilerini almak için yardimci olur.

Görüntülü arama özelligi ile tek bir iletisim ise diger ucundaki kisi izleme keyfini çikarabilirsiniz. Bu, ancak Ajanda adli çok ilginç bir özelligi yardimi ile günlük program yönetebilirsiniz Sadece. Bu telefonun müzik çalar en sevdiginiz yolda kaya maksimum formatlarinda müzik çalabilir. Hesap makinesi, sesli not ve eller serbest yerlesik bu diger yerlerden birkaçidir. Uzun ömürlü pil kullanici en fazla 3 saat ve 30 dakika için telefon kullanmaniza olanak verir ve 260 saat kadar geriye ayakta olan var.

Motorola RAZR2 Espresso satin almak isterseniz o zaman pek çok web sitesi kontrol edebilirsiniz. Cep telefonu genis saglayan çesitli web siteleri vardir. Cep telefonu satin almak, en iyi mobil anlasma elde etmek için Web’i taramak için daha iyidir. Birçok web sitesi, kendi Web sayfasina tutkal müsterilerine kazançli mobil firsatlar sunuyoruz. Bu teklifleri indirimler, hediyeler ve diger cazip firsatlar içerebilir.

Online alisveris ile farkli sitelerde modelin fiyatlarini karsilastirin ve en ucuz fiyata aldiktan sonra telefonu seçebilirsiniz.