Sony Ericsson W980i yüksek teknoloji walkman telefon

Sony Ericsson W980i Sony Ericsson en yakisikli oldugunu. Bu yüksek kaliteli özellikleri ile birlikte gelen bir Walkman telefon vardir. Bu 3G Walkman bir kapak açma mekanizmasi ile birlikte gelir. Bu muhtesem kapakli tasarlanmis yakisikli farkli titresimli renk gelir. Bu titresimli renkler piyano siyahi, opera kahverengi ve keman kirmizidir. Bu renkler sizin kisilik ekstra stil eklemek. Onun temel özellikleri 3G HSDPA teknolojisi, 8 GB bellek, çift renkli ekranlar, 3.2 megapiksel kamera, harici müzik kontrolleri ile Walkman müzik çalar, TrackID müzik tanima ve RDS destekli FM radyo yer aliyor. Dis gövdesi harici müzik tuslari ile gelistirilmistir.

Kolay kullanim cihaz 100 gram agirliginda geliyor. Bu hafif cihaz boyutlari 92 x 46 x 17 mm. Dairesel anahtar açik konumdayken dairesel navigasyon tusu, kisayol tuslari, dairesel arama tuslari ve bireysel dairesel tuslari ile bir tus takimi devam etmektedir. Bu ekran ilk iç ve dis ekran, iki parça mevcuttur. Dahili ekran 262K renk ile doldurulur 2.2 inç, boyutu vardir. Bu TFT ekran 240 x 320 piksel çözünürlüge sahip yetkilidir. Harici ekran 176 x 176 piksel çözünürlüge sahip yetkilidir 262K renk, dolu, bu sik telefon tamamen serinletici duvar kagitlari ve ekran koruyucular vardir. Bu cihaz mesajlar, fotograflar, videolar ve rehber gibi verileri kaydetmek için yeterli alan saglar paylasilan bellek 8 GB ile birlikte geliyor. Onun tam sarj edilebilir pil sirasiyla konusma süresi yaklasik 9 saat ve bekleme 300 saat verir. Quad Band teknoloji cihaz 2G ve 3G aglari destekler. Yüksek bant 2G sebekesi 850, 900, 1800 ve 1900 GSM yani sira 2100 HSDPA frekanslari kapsar.

Sony Ericsson W980i dijital zum ile 3.2 megapiksel kamera ile kurulmustur. Onun fotograf düzeltme seçenegi otomatik olarak kusursuz bir sonuç saglamak için kontrast ve isik seviyeleri ayarlayarak görüntü kalitesini en üst düzeye çikarmak. Kullanicilar bir slayt gösterisi modunda fotograflari sunum görüntüleyebilirsiniz. Tüm ayarlari kamera ayar seçenekleri ile ayarlanabilir. Yüksek çözünürlüklü video kamera kolaylastirir ve video kayit, video oynatici, video klip, resim bloglama, video streaming, 3G görüntülü arama, resim duvar kagitlari ve duvar kagitlari animasyon ile birlikte gelir. Bu cihaz ayni zamanda uçus modu koymak.

Bu mükemmel ses telefon Walkman müzik çalar ve kullanicilarin yüksek kaliteli sarkilari dinleyebilirsiniz hangi RDS destekli FM radyo ile birlikte geliyor. Müzik kontrolleri kullanicilarin hizli ileri müzik, oyun geri sarmak ve izin verir. Kullanicilar, Shuffle kullanimi Playlist ve sarkilari esitlemek olabilir. Bu cihaz polifonik, MP3 ve AAC zil sesleri destekler. Müzik çalar da Shake Control, TrackID, PlayNow, SensMe, Disc2Phone yazilimi ve A2DP islevselligi ile Bluetooth stereo ile entegre edilmistir.

Diger bazi iletisim mesajlasma özelliklerini SMS veya kisa mesaj, MMS veya multimedya mesajlasma, aninda mesajlasma, e-posta, akilli metin girisi ve ses kaydedici içerir. Eglence oyun özellikleri Java ve 3D oyunlar ile gömülürler. Oyunlar da baglanti özellikleri sayesinde indirilebilir. Düzenleyici özellikleri Telefon Defteri, çalar saat, hesap makinesi, takvim, görevler, zamanlayici, kronometre, notlar, uçus modu, hoparlör, titresimli uyari, PictBridge baski ve otomatik döndürmek içerir.

Sony Ericsson W980i 3G HSDPA, EDGE, Bluetooth ve USB baglanti özellikleri destekler. USB baglantisi transferi veri W980i ve diger USB uyumlu cihazlar arasinda USB kablolu baglanti kullanmak. Bu cihaz NetFront, WAP 2.0 ve XHTML özellikli internet tarayicisi var. Kullanicilar 3G HSDPA seçenegi üzerinden arama 3G video keyfini çikarabilirsiniz. Böylece, Sony Ericsson W980i gerçek bir Walkman telefonu.