çevrimiçi mobil açik artirma nedir

Çevrimiçi Mobil Müzayede bir mobil cihaz kullanarak bir öge açik artirma için saglanan bir sistem ve yöntemdir. Bir mobil cihaz ilgi bir öge bir görüntü, bir veritabani, veritabani içinde diger görüntülere görüntü karsilastirmak için bir görüntü tanima ünitesi içine görüntü girmek için bir islemci ve bir listesini sunmak için bir görüntü yakalamak için bir kamera içerebilir açik artirma için de karsilastirilabilir ürün. Mobil cihaz mobil cihaz bir konumunun saptanmasi ve mobil cihaz önceden belirlenmis bir mesafe içinde satin alma veya satis için bir öge kullanilabilir sahip bir varlik belirlenmesi için bir konumlandirma sistemi içerebilir.

Birçok mobil cihaz kullanicilari için, internet baglantisi hayatinin önemli bir yönüdür. Kullanicilar sohbet hattinda gidebilir, e-posta kontrol mesajlari göndermek ve bilgi alisverisi. Bir kullanici satirda ve her zaman Internet baglantisi destekleyen bir mobil cihaz ile baglantili olabilir. Tam bagli olmak bir heyecan verici yönü haber ve bilgilere aninda erisim yasiyor. Bu bilgiler sunuluyor satis veya satin almak için ürün ve hizmetler içerebilir. Kullanicilar, kendi evinizin çevresinde içinde kendi uygun bir zamanda on-line ürün satin alma ve satis, için alisveris yapabilirsiniz. Fiyat, kalite ve hizmet olarak satin alma faktörler bakarken Kullanicilar on-line ürünleri karsilastirabilirsiniz. Anlasilir, mobil cihazlar tüketicinin satin alma gücü genisletmek için Internet uygulama hizmetleri dahil etmislerdir.

Online açik arttirma online ticaret mal ve hizmet amaciyla birlikte alici ve satici getirmek. Mal almak için, bir alici birkaç açik artirma siteleri araciligiyla ögeleri aramak gerekir. Açik artirma basladiginda, alici sik sik bu yüzden o / o teklif devletler ve yeniden teklif izleyebilirsiniz ki bu açik arttirma sitelerinde baglanmak gerekiyor.

Kablosuz ag ve mobil bilgi islem teknolojileri ile birlikte, bu tür Online Cep Müzayede gibi çesitli mobil ticaret hizmetlerinin gelistirilmesi büyük bir ilgi olmustur. Bir proxy sunucu kullaniyorsaniz, kullanicilarin bir mobil terminal üzerinden teklif bilgileri saglayarak bir cep ajan olusturabilir. Araci daha sonra kullanici ihtiyaçlarina göre teklif için gerekli sunucuya hareket eder.

Auctionbytouch.com de (ABT), teklif ve yazilim uygulamasi firmasi satin alma, mobil cihazlar için kapsamli, özel, çözümler sunmak. Biz piyasada her mobil cihaz için insa edilir arayüzleri olusturma konusunda uzmanim, bu Blackberry, Palm, iPhone ya da diger birçok cihazlarin biri olup olmadigini, amacimiz her kullanici için kesintisiz ve kullanimi kolay bir çözüm saglamaktir.

ABT anda, bizim ekip mobil arayüzleri ve mobil uygulama programlama tasariminda uzmandir. Bizim çapraz platform çözümleri tam yürürlükte mobil e-ticaret dünyasina atlamak için izin özellikleri bir zenginlik saglar. ABT raf çözüm kapali herhangi saglamaz; her biri her müsterinin ihtiyaç ve mevcut sistem için özel olarak tasarlanmistir. Mobil çözümlerimiz mevcut açik artirma veya e-ticaret arka uç sistemi ile entegre edebilirsiniz.