E390 Samsung-bir onun çok kisa olan çocuk sarki jingle memory__

Güney Kore de disinda dayanarak, Samsung cep telefonu pazarlarda dünyada hizli adimlar devraldi. ABD, Ingiltere, Hindistan ve Çin gibi hizla büyüyen Asya ekonomileri gibi neredeyse tüm dünyanin önde gelen cep telefonu pazarinda, Samsung cep telefonlari varliklarini onlarin kesme kenar özellikleri ve ekonomik fiyatlandirma ile, iki temel yönlerini tempo tutmak hissettim yapiyoruz Gerçekten nefes kesici hizinda çalisan Samsung cep telefonlari.

Ingiltere’de cep telefonu arenada söz konusu oldugunda kadariyla, son zamanda, en son cep telefonu oldukça iyi sayida Samsung tarafindan baslatilmistir. Bir marka Samsung cep telefonu neredeyse her tür bulabilirsiniz. Ortalama bir cep telefonu ya da üst düzey bir dokunmatik telefon olun, Samsung Ingiltere cep telefonu pazarinda en büyük olasi payini arttirma çevrilmemis herhangi bir tas birakarak degil.

Ingiltere’de cep telefonu kullanicilari arasinda sampiyonu telefon üreticisi olarak kabul olma görevini takiben, Samsung su anda ucuz cep telefonu toplandiktan sonra hizla büyüyen ve çok aranan çok büyük önem veriyor. Ve, ayni nedenle, Samsung evden ucuz cep telefonlari bir husu uyandiran toplama, Ingiltere topraklarinda ortaya çikmaya yaptik.

Tüm bu cep telefonlari arasinda, en temel kayar kapakli cep telefonu olarak söylenebilir gadget E390 oldugunu. Bir GSM Quad-band cep telefonu, çok fazla agirlik ve özellikleri sayilari görme hakli sadece 80 g agirligi degil, telefonun elimden edilmistir.

Ekranin boyutu daha da telefon boyutu 2.0 inç sik görülen TFT ekran verilmis olan bir en temel kaymak telefon hile ana karakterini güçlendiriyor.

Bu gadget bir Samsung telefon hiç düsük bellek sahip unvanini tutan görünüyor. Ve, ayni açiklamada son zamanlarda herhangi bir kayar kapakli cep telefonu bulmak çok çok nadirdir 15 MB dahili bellek ile oldukça dogru görünüyor. Düsük ya da daha spesifik olarak düsük dahili bellek var verilir gibi,, bu nedenle bir kurtarma seçenegi olarak, Samsung microSD (TransFlash) kart yuvasi uyumluluk saglamistir.

Kullanicilar GPRS yerlesik kesintisiz veri baglantisi tadini çikarin. GPRS güncellestirilmis biridir ve 32-48 kbps transfer hizda veri saglar. Kablosuz veri aktarimi kolaylikla Bluetooth insanlar, araba ses sistemi vb gibi diger ses cihazlarina el cihazindan ses çikisi akisi mümkün olmaz üzerinden A2DP özlüyor ancak olarak, Bluetooth insa ile yapilabilir

GPRS sayesinde, Samsung E390 kolayca MMS, EMS ve E-posta dahil olmak üzere veri aç mesajlasma biçimleri gönderir. Siradan bir HTML tarayici da cep telefonu ile birlikte, özellikler / özelliklerin genel geçit parçasi yapilmistir.

Yani, sonuç olarak, çok kaymak islevi olan bir çok temel ucuz cep telefonu bulmak için herhangi bir cep telefonu alici için oldukça kolay hale, ve süphesiz Samsung E390 oldugunu oldu.