gün android büyüyen gün

HTC Wildfire S HTC ailesinin en yeni cep telefonu. Müsterileri için pek çok HTC Wildfire S teklifler var. Bu cep telefonu en son HTC anlamda özellikleri ile birlikte geliyor. Bu cep telefonu 10.13cm x 5.94cm boyutu insa edilmis ve 3.2 inç büyüklügünde HVGA ekrana sahiptir. Bu akilli telefon Android 2.3 Gingerbread üzerinde çalisir. En son akilli telefonlar bir Android platformu üzerinde çalisan. Bu Android cep telefonlari tüm önde gelen markalari mevcuttur.

Her ay pazar isabet birçok Android cep telefonu vardir. Nokia, Samsung, Sony Ericsson, HTC, LG, Motorola gibi cep telefonu üreticileri, BlackBerry ve diger markalar Android platformu üzerinde çalisan yeni akilli telefonlari ile pazar sel vardir. Platformun son sürümü “Gingerbread” kod adli oldugunu. Bu yeni sürüm eski sürümü ile karsilastirildiginda bazi ek özelligi vardir. Android cep telefonu ve isletim sistemi çalistiran tabletler geçtigimiz yil içinde büyük gelismeler var. 5 megapiksel kamera özellestirilebilir ana ekran kullanicilarin favori widget’lar ve uygulamalar eklemelerine olanak taniyan HTC Wildfire S için bir avantajdir.

Vodafone £ 30,00 ayda da diger HTC akilli telefonlar teklif etti, bu 500 MB veri kullanimi, sinirsiz metin ve 300 dakika ücretsiz konusma içerir. Turuncu ile bu anlasma karsilastirma yaparken, veri ve metinlerin ayni miktarda saglar, ancak Vodafone neler sunabilecegi çok daha yüksek 500 ücretsiz konusma dakika ile saglar. Bu anlasma uyarinca Turuncu 30,64 £ aylik bu sunmaktadir. Diger HTC firsatlar arasinda T Mobile 1200 dakika ile en fazla ücretsiz konusma dakika saglar. Bu T Mobile anlasma 35,75 £ basina ayda diger firsatlar daha yüksek bir fiyata sahip. Tüm firsatlar sirketler ücretsiz veri kullanimi 750 MB maksimum saglayan onlari iyi ücretsiz veri kullanim var. Nakit geri teklif ile firsatlar da vardir. Sirketlerin çogu 12 MB’a kadar ücretsiz kullanimlari ile ücretsiz mobil genis bant saglamak. Bu HTC Wildfire S de ücretsiz hediye ile gelir sunmaktadir. Sony cyber shot fotograf makinesi, iPod nano, iPod shuffle, Sony PS3 hareket bu firsatlar mevcuttur ücretsiz hediye bazilaridir.

HTC Wildfire S de ücretsiz hat kiralama plani çerçevesinde gelecek. Bu plan, kullanici belirli bir cep telefonu for12 ay ya bayi veya 18 ay ile imzalamak zorundadir. Bu onun seçtigi plana göre degisebilir. Uygun bir miktar olarak, güvenlik saglayici olmalidir. Bu müsteri tarafindan availed olabilir en iyi HTC Wildfire S teklifler biridir. Cep telefonu sigortasi, bedava dakika, bedava mesaj, ücretsiz cep telefonu aksesuarlari, nakit destek, düsük vergi oranlari, anlik nakit geri, oyun veya video ücretsiz indirme, I-Pod bu plan ile mevcut cazip teklifi bazilaridir.