müzik severler için LG GM205 telefonu

LG GM205 onlarla müzik tasimak gibi olanlar için popüler bir telefon oldugunu ve bu bu yetenegi sunar. Bu bulabileceginiz diger özellikleri çok ilgili oldukça basit bir telefon, ama bu telefon nerede durdugunu müzik yetenekleri oldugunu. Bu genç insanlarla özellikle popüler, ama uygun fiyatli bir müzik telefonu olarak tüm yas gruplarinda popülerlik kazaniyor.

Bu basit bir seker çubugu tarzi ve gösterisli bir model degildir. Hayir firfirlar ile iyi bir günlük telefon olacak sekilde tasarlanmistir ve düsük çözünürlüge sahip 2 inç renkli ekran sahiptir. Telefonun ev plastik kaplama istismar ve birakarak bir çok dayanmak mümkün olmayabilir, ve telefon olumsuz etkisi birkaç sey biridir.

Tarafindaki dügmeleri müzik seçimleri gezinmek için bu telefon kolaylastirir. Sol tarafta, Dolby teknolojisi ile, 2.1 kanal hoparlör dahili için ses kontrolü var. Bu, telefonun küçük bir cihazdan ses kalitesi sunmak için izin verir. Sol taraf da ek bir SD kart yuvasi içerir ve sag FM radyo tuslari ile sarj baglanti noktasi var. Üzerine, size daha iyi ses almak için kendi kulakliginizi kullanmanizi saglayan bir standart 3,5 mm jak var.

Bu telefon ile bir kamera alabilirim. Bu 2.0 megapiksel oldukça standart ve 4x zoom ile geliyor, ancak bu özellik için herhangi bir dis dügmesi vardir. Orada telefon ile gelen ek ekstralar, ama bu 1600 x 1200 maksimum çözünürlük kadar bir fotograf verecektir. Kalitesi iyi degil, ama bu tür ve fiyat araligi diger telefonlar gibi pikselli degildir fotograflari vermektedir.

Telefon dahili depolama 15 MB içerir ve SD kart yuvasi 2 GB ek sizi verebilir, bu nedenle sizin emrinizde müzik büyük bir kütüphanesi olabilir. Ayrica baskalariyla müzik paylasmak için Bluetooth teknolojisi içerir ve wifi ve müzik paylasmak için daha fazla seçenek için yetenekli verilerdir.

Standart pil 450 saate kadar bekleme olabilir, ve konusma süresi 6 verir. Orada bir titresim uyarisi, ID arama özellestirilebilir fotograf, ve bir zil sesi olarak MP3 sarkilari herhangi birini kullanabilirsiniz. Bu telefon yapamayacagi önemli seylerden biri internet tarama ve internet e-posta sunuyoruz, ancak telefonunuzdan göndermek, ama bunu yapmak kolay olmasina ragmen, son derece yavas haberdar olabilirsiniz.

Bu 4.2 x 1.9 x olmak, küçük bir telefon. 06 inç her yerinde. Bu 3 oz da çok hafif., Tasimasi bu kolaylastirir plastik kasa, nedeniyle. Hatta bu ile, arama kalitesi hala oldukça iyidir.

LG GM205 iyi bir telefon oldugunu ve kullanmak isteyenler için büyük bir tasinabilir müzik çalar. Bu uygun fiyatli ve fiyat için bazi iyi teknoloji verebilir, ancak daha gelismis özellikler istiyorsaniz, web yetenekleri gibi, bu sizin için telefon olmayabilir.