Samsung Tocco lite – gelismis özellikleri ile baska bir Tocco

Kuskusuz, Samsung cep telefonu pazarlarinda önde gelen markalarindan biridir. Bu gelismis özellikleri bir sürü yakisikli bir dizi serbest vardir. Samsung, bu mevcut ekonomik durumda, yüksek teknoloji telefon Samsung Ultra Touch Lite seklinde ama düsük fiyata insanlara bir hediye sunuyor. Bu etkin akilli teknolojilerin bir dizi bir akilli telefon. Cihaz, kullanicinin her dokunus için aktif bir 3 inç touchscreeen vardir. Bu telefon kullaniciya bir GSM sadece baglanti saglar ve 3G veya WiFi yoklugu vardir. Telefon 3.2 megapiksel kamera ve kaliteli bir flas enstantane. Hareket halindeyken müzik tesisi ile saglayan bir multimedya oynatici vardir. Elinizde bu telefon ile tam bir eglence olabilir.

Bu cihazin web tarayicisi büyük tarama deneyimi ile heyecan verir. Görmek için daha fazla kullanici, kamera sasirtici anlari bazi yakalamak için yardimci olur yüz ve gülümseme algilama, oldugunu. Ultra Touch Lite tek bir dügmeye basarak YouTube, myspace, facebook gibi önemli web sitelerine baglanmak ve profilinize düzenlemenizi saglar gibi akilda sosyal ag insanlari tutmak yapilmistir. Cihazi kullanirken, kullanicilar cihazin fotograflari etiketlemek, hem de kendi sosyal ag sitelerine kendi çekim yükleyebilirsiniz. Genisletilebilir hafiza MicroSD (8GB’a kadar) disinda dahili hafiza elli MB en sevdiginiz nihai radyo deneyimi keyfi için FM radyo vardir video, vb, enstantane saklamak için kullanilabilir cihaz mevcuttur. Ayrica, mükemmel müzik deneyimi için Samsung DNSe 2.0 müzik teknoloji yoktur. Ayrica, TouchWiz kullanici arayüzü ve bir ivme tüm mobil mevcuttur. Ivme manzara yani sira çok iyi bir deneyim dikey görüntüleme ile kullaniciya sunar.

3 inç ekran çok mükemmel bir ekran deneyimi ile kullanici saglayan azdir. Bu dokunmatik ekran araciligiyla saglanan çok yüksek kaliteli görüntü vardir.
Genel olarak, Samsung Ultra Touch Lite her seyi bir telefon gereken agirlik, stil, ve iyi bir teknoloji daha az var. Ragmen, Ultra Touch Lite en üst teknoloji markalari arasinda kendini kanitlamak için her firsati almistir, en ucuz telefon. Kisa mesaj, çalar saat, hatirlatmalar, elektronik tablolar vb gibi daha basit ama kullanisli özellikleri de cihazda bulunur.

Samsung Ultra Touch Lite, bu özellikleri ile bir telefon çok daha mal olacak böyle bir kalite teknoloji özellikleri ile en iyi markalari arasinda biri olmustur. Yani, bu telefon ile, Samsung insanlar gibi düsük bir fiyata böyle bir yüksek teknoloji gadget vererek mevcut küresel yavaslama kullanimi yapti! Böyle bir fiyata bu Samsung cep kadar çok özellikleri ile büyük olasilikla kendisine müsteri çekmek gerekir.