telefon firsatlarini karsilastirin

Kendimi bir çagri merkezi çalismis olanlarin ilgili, benim takimim, telefonda mobil baglanti satis sorumlu bir kat yöneticisi olarak benim görev bir parçasi olarak, biz sunulan planlari hakkinda bilmek oldugunu tüm bilmek bekleniyordu, ve mevcut olan en son cep telefonlari. Müsteri Ona sunulan anlasma gibi degildi, ben insanlar için gitmek için hangi anlasma karar vermenize yardimci olacak çalisiyordu emanet olan önemli görevlerden biri, bu, zor bir görev oldugunu, o reddetti. Bu yüzden analiz, ve müsteri teklif verebilecek çesitli firsatlar üzerinde çalismak benim isim oldu. Insanlarin kendileri için dogru anlasma seçmek için karar verdik deneyimlerinden ögrendim sonra.

Eger kullanima göre, yakisikli türünü istediginiz ve yaptiginiz aramalari türünü, göz önünde bulundurmaniz gereken birkaç kriter vardir:

Çagri hacmi

Bir arama bir hafta, ya da bir çagri bir ay, ya da bir cep telefonu tek amaci yapan acil durumlar için kisinin tür iseniz, o zaman herhangi bir cep telefonu sirketi, önceden bir anlasma için gitmiyorum kapali en iyi ödemeli telefon sizin için en iyi seçenektir. Eger cep telefonu çok kullanirsaniz, o zaman metin mesajlari ve sesli çagrilar iyi bir karisim sunan bir cep anlasma için etrafina bak. Sadece sesli aramalar için hiçbir sey ödeme sonunda, ancak kisa mesaj ya da tam tersi için bir fahis miktarda, bu nedenle bir sözlesme anlasma için gitmeden önce ince baski okumak için önemlidir olabilir.

Yapilan aramalarin tipi

Arama türüne göre, onlar aramalar sabit hatlara Temelde Yani mi? belirli bir aga? Ya da ulusal aramalar, ya da hiç bir satis almis olsa bile uluslararasi aramalar, bir mobil sirketten çagri, bu size sormak ilk sorulardan biri oldugunu bilir. Aramalarinizi çogunlugu örnegin ise nedeni T-Mobile numaralari demek, basit, (çünkü bu anlasma en iyi sekilde almak için sansi saglayacaktir olarak kendinizi T-Mobile ile bir anlasma alma daha iyi T-Mobile aramalari için T-Mobile) ucuzdur. Eger sabit hatlardan çagri bir çogunlugu yapmak Benzer sekilde, o zaman ücretsiz sabit hat veya daha ucuz sabit hat aramalari veren bir anlasma arayin. Dönüm noktasi sizi düsünerek yapmak arama türlerini tutmaktir.

hat kiralama

Hemen hemen tüm büyük sirketlerin bugün sadece seçim teklif yakisikli dayali degil, bir inanilmaz yakisikli sunan, çünkü sadece bir anlasma için gidiyoruz ancak eger, hat kiralama ile ücretsiz bir cep telefonu sunuyor. Bir sirket bir cep telefonu sunuyor Örnegin bir 12 aylik anlasma £ 400 deger ve aylik hat kira ayda £ 50, iyi bir anlasma gibi geliyor degil mi? Peki matematik yapalim TL 50×12 sterlin = 600! Böyle pahali bir anlasma gerekir gibi aslinda, her ay ücretsiz dakika ve metinler aliyorsaniz bile, bir £ 400 telefon 600 £ ödeyerek demektir ki gerçekten görünüyor? En iyi sey hat kiralama ile gitmektir, her ay ücretsiz dakika ve metinler degerlendirmek sonra, hat kiralama bakmak, ve sonra nihayet iyi bir cep telefonu almak için deneyin.