E350 Samsung yorum

Samsung E350 GSM 900/1800/1900 çalisan bir tri-band cep telefonu. E350 bir kamera ile geliyor Samsung’un temel model biridir, Internet etkin ve basit ve pratik seçenekleri genis bir yelpazesi ile aileniz, dostlariniz ve is arkadaslarinizla temas halinde kalmak için yardimci olabilir.

Samsung E350 diger modern modelleri gibi mevcut ses ve video uygulamalarini kullanir. Ses kayit ve oynatma için insa edilmistir AAC/MP3 oyuncu çünkü sagladiklari mükemmel ses kalitesi bu tip diger birçok cep telefonlarinda kullanilan budur. WAP 2.0/xHTML web tarayicisi ne tüm web özellikli cep telefonu Eger göreli kolaylikla Internet etrafinda almak böylece sahip olmasidir. Samsung E350v özledim yaptigi bir uygulama bir GPS özelliktir. Bu her zaman kaybolmadan oldugunu ve bir yerden bir yere ulasmak için GPS kullanan kisiler için kötü haber.

Çok hizli ve verimli genelinde mesaji alabilirsiniz çünkü gönderme ve e-posta ve kisa mesajlar bu gün iletisimin en popüler yöntem haline gelmistir alma. Samsung SMS, MMS ve e-posta yoluyla baglanmak istediginiz insanlarla irtibatta kalmak için yöntemler genis bir yelpazede sunar. Size en kisa sürede olabildigince ile ele alinmasi gereken zamana duyarli konularla ugrasirken bu önemlidir.

Samsung E350 Bluetooth özellikli olan cep telefonu modelleri biri degil. Ayrica WLAN yok, ne de kablosuz hizmetleri için mevcut 3G Ag ile ilgili yetenegine sahiptir. Ancak, bu gerçekten bir cep telefonu temel ve pratik özellikleri hakkinda daha fazla umurunda olanlar için önemli degildir. Samsung E350 yok baska bir sey bir FM radyo. Çok özel ihtiyaçlari ve gereksinimleri vardir çünkü bazi insanlar bunu bu kadar fark yapmaz.

Samsung E350 için pil hemen hemen mevcut cep telefonu modelleri her kullanilan aynidir, Lityum-Iyon 800 mAh olan. Bu küçük pil Bu güçlü pil, Samsung göre, en fazla 200 saat bekleme süresi ve en fazla 3h Konusma süresi için sunar olacaktir. Onlar hemen her cep telefonu üreticisi tarafindan kullanilan ana türüdür çünkü bu piller her yerde mevcuttur.

Samsung E350 bellek / organizatörü açilan randevularinizi tüm tutmak gerekiyor olanlariniz hayal kirikligina ya da ya da hangi randevu, toplanti, nisan görmek için kendi takvim kontrol etmek için unutmak zaman randevu için geç olacak degildir fonksiyonu onlar için sonraki geliyor. Samsung E350 sporlari VGA quanlity en iyi fotograf çekmek için izin verir LED flas ile iyi bir kamera. Sonuç olarak, Samsung U800 gerçekten iPhone ya da Akilli Telefon gibi fantezi bir sey gerekmez olanlar için yararli bir cep telefonu.