bir qwerty tus takimi ve Windows Mobile sistemi ile Cool W71 cep telefonu

Eger SOGUK W71 hakkinda bilmeniz gereken bir sey: Ben bu yararli ve güzel cep telefonu ile ötesine tasimak cesaret. Eger COOL W71 hakkinda bilmeniz gereken ilk sey, NOKIA E71 bir taklit veya klonu olmasidir. Ayni sekil ve tarzi vardir ve biz büyük ve performansi çok iyi olan özellikleri ve göz bahsetmiyoruz. Bizim online alisveris sadece 149.00 USD sizin olabilir nedeniyle fiyat besbelli çogu insan için çok rahat bir seydir. Biz Microsoft kablosuz baglanti ve güçlü bir ofis yazilimi olmadan yasayamaz WI-FI-çünkü bizim nihai nesil cep telefonlari çogu olarak Windows Mobile sistemi ile birlikte geliyor. Bir is günü için ve için ihtiyaciniz olan her sey günlük görevleri yani sira faaliyetlerinde basarili. Asagidaki satirlar bu etkileyici cep telefonunun temel özellikleri bazi benzer özelliklere sahip bir cep telefonu için çok para yatirim yapmaya gerek kalmadan çok uygun fiyata size geliyor açiklamak için gidiyoruz.

En özellikleri hakkinda konusalim: Windows Mobile System, WIFI, dokunmatik ekran ve yüksek kaliteli bir kamera ile bir cep telefonu satin almak için çalisiyorsunuz, ben sizin için mükemmel bir cep telefonu olabilecegini düsünüyorum. Sadece kendi kararlari almak, böylece bu inanilmaz cep telefonu parçasi olan temel özellikleri bilmek yapmak istiyorum. Eger COOL W71 cep telefonu ile olacak büyük firsatlardan bazilarini görmek için simdi bakalim.

-Bu sekli ve Stil: Biz seklini formu NOKIA E71 almis ama genel olarak güzel bir cep telefonu ve daha az için iyi bir cep telefonu olabilir böylece kendi malzemeleri yüksek kalitede üretilmektedir oldugunu biliyorum.

-Kelimeler ve performans: çok yumusak ve daha hizli yazma yapmak en uygun özellikleri ve kolay kullanimli QUERTY klavye bazilarini kullanarak ve her türlü olmadan ise birkaç test oturumu önce biz çok iyi bu cep telefonu is bulduk zorluklar.

Genel olarak-Isletim sistemi ve yazilim: Isletim sistemi tabanli-olarak edilir cep telefonlari çogu bu tarz-cep telefonlari için çok güçlü bir isletim sistemidir Windows Mobile 6.1,. COOL W71 için bu isletim sistemi performansini yarar ama daha etkin kullanici ve zevk deneyimi vermek sadece. Gerçek olarak bakarsan, baska uygulamalari, Excel, PowerPoint, Word ve daha dogrudan komplikasyon her türlü olmadan SOGUK W71 gelen kullanilabilir gibi ofisinizde kullanabilirsiniz. Eger ofis disinda iseniz, not almak açik satis çarsaf ve * harf kaydedin. DOC formatinda ve sonra ofisinize geldiginde kisisel bilgisayar ile belgelerinizi senkronize edebilirsiniz.

-Baglanti ve konumlandirma özellikleri: Size iyi her yerde bagli kalmak, SOGUK W71 802.11b / g dayali ve 850/900 / için degisen Dört bantli ag destegi ile bir çok güçlü WI-FI özellikleri saglar 1800/1900mHz.