blackberry cep telefonu Mini dizüstü bilgisayarlar her yerde

BlackBerry basarili ve yaratici çok profesyoneller için bir nimet oldugunu kanitladi ve bol özellikleri ve aksi takdirde dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayar bulunabilir seçenekleri özellikleri olarak bir mini dizüstü bilgisayar olarak kabul yetenegine sahiptir gelistirme servisine kablosuz cep telefonu. BlackBerry tarafindan desteklenmektedir mobil telefon açisindan devrim itme e-posta, cep telefonu, kisa mesaj, internet, faks, web tarama ve diger bilgilendirme hizmetleri özellikleri ile 2002 yilinda geldi. Bu cihazlar ve teknolojik gelismeler gelisimi önemser Research in Motion adli Kanada sirketi (RIM) tarafindan gelistirilmistir. Baslica teknolojik etkisi onlar göndermeden ve hareket olurken e-postalari geldiginde önde cihazlar olarak kabul edilir E-posta teslimi ön görülmüstür. BlackBerry cihazlari özellikle arka uç mesajlasma ve isbirligi ile Tk-tasking isletim sistemleri ve entegrasyon çevreleyen yenilik açisindan pazar lideri, ve uygulama sistemleri özellestirilmis.

Bu adres defteri, yapilacaklar listesi, alarm gibi çesitli PDA uygulamalari da dahil olmak üzere, zamanlayici vb BlackBerry cihazlari kendi yakisikli hem de diger cep telefonu üreticileri için teknoloji saglama gibi gömülürler kendi E-posta hizmetleri için en popüler. Gadget gönderir ve böylece hizmet dogada “e-posta itme” yapma kablosuz baglanti erisebilirsiniz zaman e-posta alir. BlackBerry cihazlarin çogu thumbing kavrami icat bir QWERTY klavye var. Thumbing tus takimini kullanarak ve mesaj ve e-posta yazarak elinde hem basparmak kullanimini içerir. Telefonun navigasyon telefonun ortasinda bir kaydirma topu veya bir parça top kullanilarak yapilir. Son zamanlarda getirilmistir ve dalgalanmalar yaratti bir telefon BlackBerry Storm2 9550 oldugunu.

BlackBerry Storm2 9550 ayni zamanda 2G GSM ag hizmetleri için dört bant destegi ile gelen bir 3G telefon. Bu telefonun fiziksel boyutlari 112.5 x 62.2 x 14 mm ve 160 gram vücut agirligi vardir. Ekran 3.25 inç ölçme bir TFT kapasitif dokunmatik ekran oldugunu. Bu görüntü kalitesi daha fazla otomatik döndürmek için ivme sensörü yoluyla artirildi. Bir 2GB dahili hafiza ve harici hafiza destegi microSD kart ile saglanmaktadir. GPRS, EDGE, 3G, Wi-Fi, Bluetooth ve USB veri baglantilari diger internet ile ilgili uygulamalarin Internet erisimi ve kullanimi için kullanilacak mümkündür. Bu otofokus, LED flas, geo-tagging ve görüntü sabitleyici kalitesinin iyilestirilmesi özellikleri ile kaliteli görüntü ve kayit video çekimi için 3.2 megapiksel kameraya sahip. Bu A-GPS destegi, BlackBerry haritalari, doküman editörü, medya oynatici vb dahil BlackBerry OS ve diger özellikleri üzerinde çalisan