Budist c91 çift kart dört bantli süper mini cep telefonu – baslangiç ??almak için bir yol

En son teknoloji kalici bir inanç ile lüks gerçek bir sevgilisi vardir ve diger, hiçbir sey bu vitrin bir orta ariyorsaniz ama lüks telefon sadece size yardimci olabilir. Son telekomünikasyon dünyasinda yolu kirma devrim ve kullanicilarin hayatinda konfor eklemek için en yenilikçi yollar tanik olmaktadir. Tüm bu parametreleri kullanarak cep telefonu pazarinda büyük bir büyüme kazaniyor. Yani bir sekilde cep telefonlari hayatinda lüks ama baskalarinin dikkatini çekmek hangi araciligiyla tam lüks telefonlar alaninda kaynak getirmek.

Lüks tam yapisik için Budist C91 Çift Kart Quad Band Süper Mini Cep Telefonu kendi savurganlik göstermek için mükemmel bir seçenektir. Bu belirgin önde modeli FM ve Budist Music Box eslik eder. Gerçekten inanilmaz özellikleri ile mübarek cep küçük bir miktar arasindadir.
Gerçekten harika inanilmaz özellikleri bir ziyaret için bize gel;

görüntü kalitesi
Kuskusuz modeli ses ile çekim MP4 yardimci olur 13.0 lacpixel kamera ile mükemmel görüntü kalitesi vardir. Bu bir lüks telefon beklenen en iyi kalitede fotograflar olusturur. Eger bilgisayara lüks baglamak ve görüntü ve video indirmek veya yüklemek tüm veya daha fazla efervesan için görünür Resimlerinizi yapmak için. Akillara durgunluk veren görüntü kalitesi için yüksek çözünürlüklü PC kamera zevk alin.

bellek depolama
ROM 1GB depolama içerir ve Belge Yönetimi özniteligi için 4GB sarf hafiza kartina kadar destekler.

Bu yüksek hizli kablosuz teknoloji ve kolay kolay resim yükleme veya indirmek için bilgisayariniza baglanan bir yüksek çözünürlüklü PC kamera ile Bluetooth bulunuyor.

iletisim bilgileri
Isim kartlari telefon kitap ve yapma arayan gruplari 300 gruplari ile bu nefes kesen modeli parça övgüye telefon dizinleri. Bu zil sesleri özellestirebilirsiniz veya fotograf fonksiyonu ile gelen arama ile arayan teklik verebilir.

baglanti özellikleri
Bu sasirtici muhtesem telefon dört bant ve çift SIM kart özellikleri ile vardir. Bu Bluetooth destegi ve USB veri kablosu yardimiyla, U disk veya BlueTooth2.0 verileri iletebilirsiniz.

eglenceli özellikleri
Bu E-kitap kullanabilirsiniz, ek buddistic müzik kutusu ile müzik dinleyebilirsiniz, FM radyo erisebilir ve geri ayarlarinda müzik dinleyebilirsiniz. 3GP ile film, MP4 formatlarini keyfini çikarin ve tam ekran, hiz ve duraklatma özelliklerini kullanabilirsiniz.

Mükemmel, degil bu hatta tüm sifatlari bu göz kamastirici tasarimi sagladigi nihai lüks tanimlamak için kisa devre olacaktir.