cep telefonlari için perakende çözüm etkili ekran güvenlik ipuçlari

Cep telefonu Perakendeciler Bu gadgets tüketici miknatislar ise, onlar da çalmak için nispeten kolay oldugunu biliyorum. Ancak bu cam tezgahin arkasindaki kilitli cep telefonlari gibi elektronik ögeleri tutmak alici ve artan satis çekme etkisiz bir yoludur. Perakendeciler sadece tezgahin arkasindaki ürünleri tutmak daha açik sergileme daha fazla yarar. Iste ekranda iken cep telefonlari için güvenlik uygulanmasina ipuçlari:

Özellikle tasarlanmis güvenlik sistemi kullanin
Cep telefonlari gibi elektronik ögeleri ile en sik kullanilan güvenlik sistemi EAS veya Elektronik sistem gözetimi oldugunu. Bu magaza içinde cep telefonu güvenli tutmak için tasarlanmis bir sistemdir. Cep telefonlari bu ekran tezgah üstüne veya merakli bir alici elinde olsun, konumu güvenli olacaktir.

EAS sistemi bir avantaji çalinmasini cep telefonlari tutmak için etkili bir güvenlik saglarken, ayni zamanda müsterilerin cihazlar ile etkilesim için izin vermektedir. Onlar, cep telefonu dokunmatik incelemek ve magaza görevlisine hirsizlik endisesi olmadan özellikleri kesfedebilirsiniz.

EAS bir diger yarari da bu çalinan zaman gereksiz cep telefonu açar Fayda Reddi sistemi olarak ek cep telefonu ekran güvenlik cihazlari ile kullanilabilir olmasidir. Ayrica deposunun kapida yer alan bir güvenlik sistemine iletmek ortak bir elektronik etiketler ile birlikte kullanilabilir. Etiketi sadece magaza görevlisine ya da kasiyer kullandigi bir deaktivatörü tarafindan kapatilabilir. Hala aktif ve bir müsterinin magaza ortaya çikarmak için çalisir oluyor, sistem bir alarm gönderir.

Ayni anda birden fazla cep telefonu gösteriliyor? Bir çizgi alarm sistemi kullanin
Bir çizgi alarm sistemi güvenli hatta ekranda ise birden fazla ürün tutmanin bir elektronik araçtir. Tüketicilerin görmek istediginiz birkaç popüler modelleri vardir durumunda bu özellikle yararlidir.

Güvenlik kameralari yükleyin
Güvenlik kameralari özellikle perakendeciler, cep telefonlari gibi bu satis high-end elektronik esya için paha biçilmezdir. Güvenlik kameralari açikça yaparak hirsizlik gibi suçlari vazgeçirmek yardimci olmak için mükemmel magaza içinde faaliyetleri takip edilmektedir suçlu-olacaktir.

Güvenlik kameralari da bir olay olmasi gerektigini, bir hirsiz yakalamak yardimci etkilidir. Güvenlik kameralari tarafindan kaydedilen çekiminin hirsiz belirlemek yardimci olabilir, gözden geçirilebilir. Kaydedilen görüntüler daha sonra delil olarak kullanilabilir.