dijital kitap okuyucu ve kullanmanin avantajlari

Dijital kitap okuyucu hizli bir sekilde en diledi ve son aylarda ürünleri en yetenekli bazilari gibi elektronik dünyada aliyor. Kendi okuyucu satin alma Eger, Aore düsünme, burada bunu yapmanin yararlarindan bazilari sunlardir.

1) tasinabilirlik

Tasinabilirligi: Listenin basinda dijital kitap okuyucu için tasarlanmis bu özelligidir. Bir elektronik okuyucu bütün mesele nereye giderlerse gitsinler kullanicilar onlarla kitap bir bütün toplama almak saglamaktir. Bu gidip, seyahat genellikle, ya da sadece kitap okumayi seviyorum ama onlari tasimak için nefret edenler için mükemmel!

Fiziksel kitap olur normal bir koleksiyon daha – en E-kitap okuyuculari onlar kitaplik ya da çanta anlamina gelir bu alani-olmadigini çok daha az almak, yani küçük bir karton kapakli büyüklügünde etrafinda tipik olarak. Onlar degil, AOT ya, herhangi bir ekstra tartmak!

2) baglanti

Gerçek kitap severler istedikleri zaman kitap magazalari ve satin alma kitap oturum onlari izin, en son okuyucularin birçok baglanti özellikleri seveceksiniz. Diger E-kitap okuyuculari da uygun takip ediyor olsa da Kindle, kablosuz ag ile ünlüdür.

3) okuduklari kolay

Bazi insanlar baska türlü kabul olsa da, dijital kitap okuyucu gerçekten okumak sasirtici derecede kolay ve keyifli. E-Mürekkep olarak bilinen bir teknoloji sayesinde, isik, AOS kagit yansiyan ayni sekilde ekrandan yansitilir. Sen kazandi, gözlerinizi yorgun almak ya da bir bilgisayar ekrani ile ilgili olarak gergin bulmak AOT.

Yayincilar, yazarlar ve okuyuculara 4) faydalari

E-kitap okuyuculari büyük kitlelere kitap kullanilabilir hale hangi sekilde nedeniyle, hem yayincilar, yazarlar ve okuyucular yarar. Onlar kolay kendi is kendini yayinlamak, ve baski, ciltleme ve fiziksel kitap olusturarak gider tüm diger is kaçinarak yayincilar büyük tasarruf yapmak.

5) kullanim kolayligi

Dijital cihazda bir eBook okurken, bu, fiziksel bir kitap ile daha aramak için çok daha kolay AOS. Eger saniyeler içinde yapabilirsiniz belirli bir kelime veya kelime bulmak için, ve ayni zamanda, vurgulamak kolayca ileri geri gidin ve kitabin favori yerleri kaydetme özelligi olabilir gerekir. Bunun üzerine, yazi tipi, kelimelerin boyutu ve ihtiyaçlariniza ve tercihlerinize göre düzenini özellestirebilirsiniz. Bazi modellerde bile halindeyken sözlükte kelime arama yapabilirsiniz!

6) ücretsiz e-kitaplar yararlanmak

Orada kamu mali mevcut 1900 öncesinde yayinlanmis çok sayida kurgu eserler,, – ve size yeni eKitap okuyucu ile tamamen ücretsiz bu kitaplarin kitap sürümünü de alabilirsiniz! Koleksiyonunuzu baslamak için daha iyi bir yolu?

sonuç

Bu avantajlar sadece ne sen, Äôll deneyim dijital kitap okuyucu kullanmaya baslayabilirsiniz. Yuzeysel Sadece size Kagit tasarrufu yapmak için, daha fazla bilgi için tesvik nasil düsünmek, ve seyahat ederken kendinizi zevk!