eglenceli bir is telefonu

Internet cep telefonu özellikleri kontrol etmek için büyük bir kaynaktir. Bir is telefonu ariyorsaniz, bu kadar uzun süre olmustur varsayilan Blackberry var. Nokia’nin E-serisi uzun Blackberry tarafindan düzenlenen bu pazarin bir dilim almak için tam filizlenmis. Onlar tamam oldukça büyük bir dilim almis gibi Simdi görünüyor. Onlarin isabet E71 yeni kardesi, E72 basarisi süphe degil neden verir.

Bu cep telefonu için net özellikleri liste bir is telefonu olarak gerçekten etkileyici. Hiçbiri ikinci veri baglantisi, e-posta ve kurumsal sistemleri ve pil ömrü ile entegre telefon islevlerini bu sadece orada en uzun arasinda yer alan, zaman bir kazanan var.

Ama E72 sadece fotograf, video çekmek ve gün boyu mp3 müzik dinlemek için daha iyi bir sey seviyorum genç kalça kalabalik baska bir cep telefonu gibi sadece basarili olabilir?

E72 üzerinde multimedya deneyimi

Kisa cevap EVET. Iste bu yazi yeterli olabilir. Ama neden anlamak istiyorum okuyucular, burada kisa bir madde isaretli özellikler listesi üzerinde uzun cevap var:

Canli görüntüler için • 2.4 “QVGA TFT LCD ekran destekleyen 16million renk
Desteklenen • Popüler ses dosyasi codec (MP3/WMA/WAV/RA/AAC/M4A)
Desteklenen • Popüler video dosyasi codec (WMV/RV/MP4/3GP)
VGA çözünürlükte saniyede 15 kare • Video çekimi
Kablosuz kulakliklar için • A2DP destegi
Hi-fi kulakliklar için • Sanayi standart 3.5mm ses çikis jaki
Hiç ihtiyaciniz olacak tüm multimedya dosyalari için 16Gb kadar harici bellek için • microSD destegi
Kontrolü için Nokia’nin Görsel Radyo kullanarak • Stereo radyo
Mp3 dosyalarinin sürekli gün boyu çalma için • Uzun pil ömrü
• USB 2.0 veya Bluetooth 2.0 + masaüstü veya dizüstü bilgisayarlar ile multimedya dosyalarini hizli aktarimi için EDR destegi

sonuç

Yani Nokia E72 is telefonu ayni zamanda büyük bir multimedya telefon gibi görünüyor. Kesinlikle cep telefonlari da dahil olmak üzere, orada sadece multimedya araçlar bazi utanç olabilir özelliklere sahip, oldugunu. Nokia nefis görüntüler ile gelirken tarafindan çok eglenceli kendi gibi E-serisinin ciddi bir is telefonlari için akillica kabul oldugunu onun diger dogrultusunda rakip multimedya görüntüler. Sizi düsünerek bir is telefonu desteklenen 16 milyon renk gerekmez ayi. Bu mülayim Windows Mobile kullanarak Blackberry ve O2 cep telefonlari ile açik yapilir. Müzik çalarlar, bir is telefonu video oynatici? Nokia onlar insan ihtiyaci ve eglence için zayiflik anlamak ne kadar gösteren, hem de onlari atti, siradan Joes veya yöneticileri olmasi.