hepsi bir arada özellikler sunan elma ipad

Tablet PC segmentine Apple iPad tanitimi oksijen ariyordu tablet bilgisayar segmentine hayat döndü seydir. Bu yasam destek dinç ve saglikli bir yasam gitmek tablet PC segment için sadece alti ay almistir. Bu çogunlukla Apple iPad lansmani nedeniyle oldu. Simdi, bol Apple iPad rakip olan ve Apple Apple iPad yeni bir sürümünü baslatmaya karar sadece hakkinda zaman oldu. Apple bu yeni sürümü ihtiyacini tanidigini ve Apple iPad 2 lansmani açikladi gibi görünüyor.

Apple iPad 2 çok fazla orijinal Apple iPad ana ilkesinden sapma olmayacaktir. Bu tablet PC kullandigi 9,7 inç dokunmatik ekran bellidir olacak. Bu Apple iPad 2 degismeden kaldigini. Ayrica, tablet PC kendisine kullanilan teknoloji de ayni kalir gidiyor. Ancak, yeni sürümü ve giden bir arasindaki temel fark ekran içinde mevcut olan içerigi olmalidir. Bu çok daha hizli ve güçlü bir islemci kullanimi nedeniyle daha iyi netlik ile görüntülenir olacak. Orijinal Apple iPad tek çekirdekli islemci ile gelirken, Apple iPad 2 artik çift çekirdekli islemci ile geliyor olacak.

1 GHz çift çekirdekli islemci büyük boyutlara Apple iPad 2 güç yetenegine sahip olacak ve bu cihazda mevcut oldugu teknoloji tam olarak yapacak bir seydir. Apple iPad 2 de iki yeni kamera tanitimi sahip olacak. Apple iPad önemli rakiplerinden tarafindan depar, yalnizca alani varsa, o zaman kamera olmasi gerekir. Apple iPad yoktu. Bu iki kamera sahip olacak Apple iPad 2, tarafindan düzeltilecektir. Kamera bakan normal bir ön olacak ise Bir, tablet PC’nin arka yerlestirilmis olacaktir. Arka kamera 720 p video kaydi seçenegi ile gelip gidiyor bir 0.7 megapiksel birimi vardir. Ön kamera bir de tablet PC’ye 3G seçenegi içerebilir iken, Apple iPad araliginda mevcut standart Wi-Fi seçenegi tam olarak faydalanmak için gidiyor bir VGA birimdir.

Bu bellek söz konusu oldugunda sadece baglanti seçenekleri gibi, ayni zamanda kullanici için seçenek olacaktir. Baglanti seçenekleri sadece iki seçenek sahip olacak iken Aslinda, hafiza bölümünde üç seçenek olacak. Bu alici için uygun seçenekler saglayacaktir 16 GB, 32 GB ve 64 GB sürümleri, ilgili olacak. Yeni Apple iPad 2 yeni bir dizi iyilestirme sahip olacak olsa da, az ya da çok ayni mal olmasi bekleniyor.